فروش سوزوكي گرندويتارا اتوماتيك با دو طرح ويژه (فروردین 96)

گروه صنعتي ايران خودرو براي عرضه سوزوكي گرندويتارا فيس ليفت اتوماتیک شرايط ويژه نقدي و اعتباري در نظر گرفته است.

به گزارش ايكوپرس، ايران خودرو براي فروش نقدي اين محصول هديه ويژه در نظر گرفته است؛ ضمن اينكه «سوزوكي گرندويتارا فيس ليفت اتومات» با فروش اعتباري نيز در دستور كار ايران خودرو قرار دارد. براساس اين گزارش ايران خودرو اين محصول را با در نظر هديه ويژه فروش نقدي با قيمت 139ميليون و 982هزار تومان عرضه مي كند.

در طرح ويژه فروش اعتباري «سوزوكي گرندويتارا فيس ليفت اتومات» پيش پرداخت 75ميليون توماني در نظر گرفته شده و باقيمانده قيمت در اقساط 6 تا 36ماهه دريافت مي شود. نرخ سود فروش اعتباري از صفر تا 20درصد در نظر گرفته شده است.

رنگ هاي قابل عرضه در طرح فروش نقدي و اعتباري، چهار رنگ سفيد، خاكستري، مشكي و نقره اي بوده و تحويل آن 30روزه پيش بيني شده است.

گزارش خودرو

سوزوكي گرندويتارا فيس ليفت علاوه بر گيربكس اتوماتيك، از امكانات ديگري مانند سان روف، كروز كنترل، تودوزي و فرمان چرم، گرمكن صندلي هاي جلو، موتور قدرتمند 2400سي.سي، رينگ آلومينيومي 17اينچ جديد و آينه هاي تاشونده برقي گرمكن دار برخوردار است.

اين شرايط ويژه فروش تا پايان فروردين ماه برقرار است و هموطنان جهت بهره مندي از آن مي توانند به سايت اينترنتي فروش ايران خودرو به نشاني www.ikco.iranecar.com  يا يكي از نمايندگي هاي رسمي گروه صنعتي ايران خودرو در سراسر كشور مراجعه كنند.

بیشتر بدانید:

سوزوکی گرند ویتارا 4 ستاره شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!