بازدید فرماندهان نيروي انتظامي و پليس راهور از ایران خودرو دیزل

سردار حسين ساجدي‌نيا فرماندهي نيروي انتظامي تهران بزرگ در ديدار از ایران خودرو دیزل از اقدامات اين شركت در راستاي اجراي سياست اقتصاد مقاومتي قدرداني كرده و آينده اين شركت در موضوع اقتصاد مقاومتي را روشن دانست.

به نقل از روابط عمومي ایران خودرو دیزل ، در اين ديدارمديرعامل ايران خودرو ديزل با اشاره به قدمت وسابقه بيش از 55 سال توليد اين شركت و صادرات به بيش از 30 كشور جهان تاكيد كرد: ایران خودرو دیزل با استفاده از پتانسيل بالاي فني و انساني خود می‌تواند حجم زيادي از نياز بازارهاي داخلي و خارجي را تأمین كند.

غلامرضا رزازي همچنين ظرفيت توليد بالاي 35 هزار دستگاه خودرو و تنوع توان توليد محصولات سبك و سنگين در شركت ایران خودرو دیزل را منحصربه‌فرد دانست و از آمادگي كامل اين شركت براي تامين محصولات مورد نياز نيروهاي انتظامي و امنيتي خبر داد.

سردار ساجدي‌نيا فرماندهي نيروي انتظامي تهران بزرگ نيز پس از اين ديدار، با قدراني از زحمات كاركنان شركت ایران خودرو دیزل در جهت خودكفايي صنعت كشور،  هدف از اين ديدار را آشنايي بيشتر با عملكرد اين شركت و برآورد امكانات آن براي تامين و تجهيز ناوگان خودرويي نيروي انتظامي بيان كرد.

سردار ساجدي‌نيا همچنين با اشاره به اهداف سياست اقتصاد مقاومتي براساس رهنمود مقام معظم رهبري تأکید كرد: ایران‌خودرو ديزل بر اساس شعار اقتصاد مقاومتي گام‌های خوبي برداشته و آينده اين شركت در بحث اقتصاد مقاومتي روشن است.

گزارش خودرو

فرمانده نيروي انتظامي تهران بزرگ خاطرنشان كرد: تلاش مديران و كاركنان شرکت‌هایی چون ایران خودرو دیزل در جهت بهبود كيفي محصولات و رويكرد ارگان‌ها و مجموعه‌هایی همچون نيروي انتظامي به توليد ملي و داخلي می‌تواند آينده مطلوب و روشني را براي كشور به ارمغان آورد.

در اين ديدار مذاكرات مفيدي ميان دوطرف در خصوص تامين و تجهيز ناوگان خودرويي نيروي انتظامي تهران بزرگ با استفاده از توان شركت ایران خودرو دیزل صورت پذيرفت.

گفتني است در اين ديدار سردار قادر كريمي جانشين فرماندهي نيروي انتظامي تهران بزرگ و سردار محمدرضا مهماندار فرماندهي پليس راهور تهران بزرگ نيز حضور داشتند.

شمارش معکوس برای امضاء قرارداد ایران خودرو دیزل و مرسدس بنز

آزمايش اتوبوس گازسوز يورو 6 توليد ايران خودرو ديزل

ایران خودرو دیزل با همکاری مرسدس بنز اتوبوس گازسوز تولید می کند

نخستین خط تولید ون در شرکت ایران خودرو دیزل را اندازی شد

وضعیت ناوگان خودرویی پلیس راهور

لیست مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری+آدرس و شماره تلفن

مراحل استعلام خلافی خودرو به صورت اینترنتی

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!