پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

میتسوبیشی اوتلندر 2017

میتسوبیشی اوتلندر 2017 را بدون بهره بخرید

شرکت آرین موتور پویا نمایندگی رسمی برند میتسوبیشی موتورز ژاپن در ایران، فروش ویژه بهاره میتسوبیشی اوتلندر 2017 را آغاز کرد. بروزرسانی: انواع شرایط فروش آرین موتور نماینده رسمی میتسوبیشی (خرداد 96) بر اساس شرایط اعلام شده از سوی آرین موتور علاقه مندان به اوتلندر می توانند در خرید اقساطی با تسهیلات ویژه 95 میلیون […]

میلاد میرعابدینی
دوشنبه - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

شرکت آرین موتور پویا نمایندگی رسمی برند میتسوبیشی موتورز ژاپن در ایران، فروش ویژه بهاره میتسوبیشی اوتلندر 2017 را آغاز کرد.

بروزرسانی:

انواع شرایط فروش آرین موتور نماینده رسمی میتسوبیشی (خرداد 96)

بر اساس شرایط اعلام شده از سوی آرین موتور علاقه مندان به اوتلندر می توانند در خرید اقساطی با تسهیلات ویژه 95 میلیون تومانی و بازپرداخت 12 ماهه بدون بهره و یا 24 ماهه با بهره 14 درصدی این شاسی بلند میتسوبیشی را بصورت فوری و یا 60 روزه با سود مشارکت 21 درصدی خریداری نمایند.

همچنین شرکت آرین موتور، در شرایط خرید نقدی تخفیف ویژه 8.5 میلیون تومانی را در نظر گرفته است که بر این اساس قیمت تمام شده خودرو با احتساب کلیه هزینه های شماره گذاری و مالیات بر ارزش افزوده معادل 219 میلیون تومان خواهد بود.

این خودرو از موتور 2.5 لیتری با قدرت 170 اسب بخار مجهز به گیربکس CVT بهره می برد و از جمله آپشن های این خودرو می توان به مواردی از قبيل رانندگی 3 حالته دو دیفرانسیل ، کروز کنترل ، سانروف 3 حالته، دوربین 360 درجه ، ترمز دستی برقی ، گرم کن فرمان ، مانیتور 6.4 اینچی، صندلی برقی 8 حالته ، گرم كن صندلي، تهویه هوای دوگانه و …. اشاره کرد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت رسمی آرین موتور مراجعه نمایند.

محصولات میتسوبیشی را به صورت اقساطی بدون بهره بخرید (اردیبهشت 96)

آغاز شرایط فروش ویژه بهاره سدان پرمیوم DS5LS (اردیبهشت 96)

خرید خودروهای DS با تخفیف ویژه و تسهیلات بدون بهره

میتسوبیشی اکلیپس کراس به زودی در ایران

تست جاده محصولات آرین موتور ، از تهران تا خالد نبی (قسمت اول: DS)

 

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی