الزام دریافت برگه ماموریت خودروهای دولتی برای تردد در ساعت غیر اداری

تردد خودروهای دولتی و پلاک قرمز در ساعت غیر اداری تنها با ارائه برگ ماموریت معتبر امکان پذیر است و بنابر دستورالعمل ابلاغی با خودروهای دولتی که پس از ساعت اداری اقدام به تردد غیر ضروری در معابر شهری و جاده‌های بین شهری کنند، برخورد و خودرو فاقد برگ ماموریت متوقف خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: تردد خودروهای دولتی و پلاک قرمز در ساعت غیر اداری تنها با ارائه برگ ماموریت معتبر امکان پذیر است.

به نقل از ایرنا ، سرهنگ محسن ناصری  اظهار کرد: بنابر دستورالعمل ابلاغی با خودروهای دولتی که پس از ساعت اداری اقدام به تردد غیر ضروری در معابر شهری و جاده‌های بین شهری کنند، برخورد و خودرو فاقد برگ ماموریت متوقف خواهد شد.

وی افزود: استفاده شخصی از خودروهای دولتی در ساعت غیر اداری عملی غیر شرعی و تضییع حقوق بیت‌ المال است و بر این اساس ماموران پلیس راهور و پلیس راه از تردد خودروهای پلاک دولتی در ساعات غیر اداری که مجوز نداشته باشند، جلوگیری می شود.

رئیس پلیس راهور ایلام خاطر نشان کرد: تنها خودروهای اداری مجاز به تردد در غیر ساعات اداری هستند که از رده مافوق خود حکم ماموریت داشته باشند.

سرهنگ ناصری تاکید کرد: اگر مدیر یا کارمندی بدون در اختیار داشتن حکم ماموریت با خودروی پلاک دولتی در شهر و جاده های برون شهری تردد کند، توسط پلیس متوقف و با جدیت با این تخلف برخورد خواهد شد.

وی از مدیران و کارمندان دستگاه های دولتی خواست ضمن پرهیز از استفاده شخصی از خودروهای دولتی در ساعات غیر اداری، اگر بنابر ضرورت اداری نیاز به استفاده از خودرو در این ساعات داشتند، حتما حکم ماموریت از رده مافوق به همراه داشته باشند.

آموزش‌های نوین و محدودیت‌های خاص برای گواهینامه رانندگی های جدید

تخلفاتی که پلیس با آن‌ها بیشترین برخورد را دارد

کاهش ساعت طرح زوج و فرد در ماه مبارک رمضان

ظاهر جدید برای پلاک گذرموقت

تعویض پلاک را جدی بگیرید

کاهش تصادفات، هدف طرح گواهینامه رانندگی بدون کارت پایان خدمت

رصد بیش از نیمی از تخلفات رانندگی با دوربین‌

گواهینامه رانندگی ایران در چند کشور اعتبار دارد؟

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!