پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

زامیاد-ایویکو

شتاب زامیاد در تولید خودروهای تجاری ایویکو

به گفته مدیر بازاریابی و برنامه ریزی فروش شرکت زامیاد ، به لطف برقراری تعاملی مناسب با شرکت ایویکو ایتالیا، در سال جاری تولید خودروهای تجاری این شرکت مطرح اروپایی که کیفیت مناسبی نیز دارد در زامیاد شتاب بیشتری خواهد یافت. به گزارش سایپا نیوز، حمید ترکی ضمن بیان این مطلب افزود: رویکرد اصلی شرکت […]

میلاد میرعابدینی
شنبه - ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

به گفته مدیر بازاریابی و برنامه ریزی فروش شرکت زامیاد ، به لطف برقراری تعاملی مناسب با شرکت ایویکو ایتالیا، در سال جاری تولید خودروهای تجاری این شرکت مطرح اروپایی که کیفیت مناسبی نیز دارد در زامیاد شتاب بیشتری خواهد یافت.

به گزارش سایپا نیوز، حمید ترکی ضمن بیان این مطلب افزود: رویکرد اصلی شرکت ایویکو پس از برجام، حضور مستقیم و فراگیر در بازار ایران بوده است، بدین صورت که قصد داریم محصولات این شرکت را در رده‌های مختلفی از جمله اتوبوس، مینی‌بوس، ون، کامیون‌های کشنده، باری، کمپرسی و کامیونت به بازار عرضه کنیم.

مدیر پروژه ایویکو شرکت زامیاد با اشاره به اینکه این برند اروپایی، تداعی گر “کیفیت” در اذهان مشتریان ایرانی است، خاطر نشان کرد: از سال گذشته، تولید محصولاتی چون کامیون کشنده ایویکو استرالیس s500  و یورو کارگو را آغاز و به بازار عرضه کرده‌ایم و امیدواریم در سال جاری با رشد چشمگیر تولید محصولات باری و مسافری ایویکو، ضمن رفع نیاز بازار، به افزایش رضایت مشتریان این حوزه نیز نگاهی داشته باشیم.

مدیر بازاریابی شرکت زامیاد در ادامه صحبت‌های خود در پاسخ به سوالی مبنی بر آینده بازار خودروهای مسافری در کشور، به کند بودن روند نوسازی مینی‌بوس‌های فرسوده اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به تردد حدود ۵۰ هزار دستگاه مینی بوس فرسوده در جاده‌های کشور و لزوم نوسازی این ناوگان، در سال‌های اخیر گام‌هایی از سوی مسئولین امر برداشته شده که متاسفانه به علت درآمد پایین رانندگان مینی بوس و نداشتن توان مالی مناسب برای جبران اختلاف قیمت در تعویض خودرو فرسوده خود، با کندی پیش رفته است ولی امیدواریم با حمایت‌ بانک‌ها و ارائه تسهیلات به این قشر زحمتکش، طرح خروج خودروهای مسافری فرسوده اجرایی شود.

وی افزود: با توجه به تشنه بودن بازار خودروهای مسافری در کشور، شرکت زامیاد اخیرا پیش فروش محصولات جدید مینی بوس جدید ۱۹ نفره آذر (A50-15)  و ون مسافری جدید ۱۱ نفره آراد (A36-15) را آغاز کرده است. ضمن اینکه این محصولات در نیمه دوم سال جاری آماده ورود به بازار خواهند بود.

سهم 35 درصدی زامیاد از فروش خودروهای سبک تجاری کشور

ایویکو پس از 5 سال به خط تولید زامیاد برگشت

آغاز شرایط فروش محصولات جدید ایویکو

وانت درکا به جمع وانت بارهای ارزان قیمت می‌آید

 

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی