۵ محصول سایپا در جمع ۴ ستاره‌ها

براساس گزارش منتشر شده شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در خصوص ارزشیابی کیفیت خودروهای تولید شده تا پایان خردادماه سال جاری، 5 محصول گروه خودروسازی سایپا ، موفق به کسب 4 ستاره کیفیت از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شدند.

به گزارش سایپانیوز، براساس گزارش اخیر شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در جدول سطوح کیفی خودروهای گروه سبک در بخش سواری‌، کیا سراتوی سایپا در رده خودروهای بین ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان، رنوساندرو و پارس‌تندر از محصولات شرکت پارس‌خودرو از مجموعه گروه سایپا در بین خودروهای ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، مانند ماه قبل ۴ ستاره کیفیت را اخذ نمودند.

این گزارش می افزاید در بخش خودروهای گروه سنگین، کشنده های ولوو FH500  و FH460  از محصولات شرکت سایپادیزل 4 ستاره کیفیت را از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران کسب کرده اند.
بعد از چهارستاره‌های جدول مقایسه سطوح کیفی خودروهای تولید داخل، تندر ۹۰ پارس‌خودرو و آریو تولید شرکت بن‌رو از گروه خودروسازی سایپا در بین خودروهای ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومانی، برلیانس H330 تولید پارس‌خودرو در میان خودروهای ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومانی، چانگان CS35 تولید سایپاکاشان در بین خودروهای ۵۰ تا ۷۰ میلیون تومانی، از جمله خودروهای تولید داخل هستند که در بازرسی‌های انجام شده، موفق به دریافت ۳ ستاره کیفیت شده‌اند.

طبق آخرین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، تولید خودروسازان در خرداد‌ماه سال‌جاری، تعداد ۸۹ هزار و ۲۴۶ دستگاه خودرو بوده که نسبت به ماه قبل از آن، یعنی اردیبهشت‌ماه، ۲۵ هزار و ۲۷ دستگاه افزایش داشته است.

تولید پراید چه زمانی متوقف می شود؟/جزییات نشست خبری وزیر صنعت و معدن

سراتو سایپا بار دیگر در بورس کالا عرضه می‌شود

آغاز همزمان طرح تابستانی و طرح ویژه عید فطر امداد خودرو سایپا

نگاهی به برلیانس سری 200 / کیفیت در گروه ارزان قیمت ها

سبقت سایپا در رشد امتیازات رضایت مشتریان

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!