فروش ویژه با تحویل فوری محصولات سایپا (تیر 96)

فروش ویژه با تحویل فوری محصولات سایپا (تیر 96) توسط گروه خودروسازی سایپا اعلام می شود.

در این طرح خودروهای گروه پراید، تیبا، ساینا، چانگان، آریو، انواع وانت، سراتو و دیگر محصولات به چشم میخورد.

مدیر بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا از شرایط فروش استثنایی این گروه خودرو سازی همزمان با آغاز فصل تابستان خبر داد.

به گزارش سایپا نیوز، رضا تقوی با بیان مطلب فوق افزود: گروه خودرو سازی سایپا همزمان با شروع فصل تعطیلات و آغاز سفرهای تابستانی و در راستای رضایتمندی و رفاه حال مشتریان محترم اقدام به برقراری شرایط فروش ویژه تحت عنوان جشنواره فروش نقدی محصولات گروه خودروسازی سایپا نموده است.

 وی گفت: در این طرح خودروهای پر طرفدار گروه خودرو سازی سایپا مانند انواع محصولات  تیبا، تیبا2، سراتو، ساینا، آریو و CS35 گنجانده شده که به صورت فوری نقدی با زمان تحویل فوری و پیش فروش نقدی با سود مشارکت مناسب به همراه گارانتی بدنه رایگان به هموطنان عزیز عرضه می شود.

تقوی خاطر نشان کرد: در این طرح خودروهای لوکس برلیانس از محصولات شرکت پارس خودرو به صورت پیش فروش نقدی و اعتباری با سود مشارکت و تسهیلات مناسب  به مشتریان گرامی عرضه می شود.

وی با بیان محدود بودن مدت زمان و تعداد خودروها اظهار داشت: مشتریان محترم می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی گروه خودرو سازی سایپا به نشانی www.saipacorp.com   و یا از طریق شبکه نمایندگی ها اقدام به ثبت نام کنند.

دنا پلاس ایران خودرو در بدو ورود ۳ ستاره شد

۵ محصول سایپا در جمع ۴ ستاره‌ها

فروش نقدی و اقساطی محصولات گلرنگ موتور فامیلی (تیر 96)

جشنواره نقدی فروش محصولات سایپا (تیر 96)

فروش نقدی BYD S6 (تیر 96)

فروش نقدی سواری آسا B50F (تیر 96)

فروش نقدی وانت کارا 2000 سی سی (تیر 96)

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!