پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پژو 2008

قیمت نهایی پژو 2008 مشخص شد

مديرعامل ايران خودرو اعلام كرد آغاز تحویل پژو 2008 با 98میلیون و 900هزار تومان خواهد بود. مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو گفت: در صورتي كه عوامل موثر بر قيمت تمام شده به ويژه نرخ ارز نسبت به شرايط كنوني ثابت بماند و تغيير نكند، در آغاز تحویل، پژو2008 با 98 میلیون و 900هزارتومان به دست مصرف کننده […]

میلاد میرعابدینی
چهارشنبه - ۱۴ تیر ۱۳۹۶

مديرعامل ايران خودرو اعلام كرد آغاز تحویل پژو 2008 با 98میلیون و 900هزار تومان خواهد بود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو گفت: در صورتي كه عوامل موثر بر قيمت تمام شده به ويژه نرخ ارز نسبت به شرايط كنوني ثابت بماند و تغيير نكند، در آغاز تحویل، پژو2008 با 98 میلیون و 900هزارتومان به دست مصرف کننده می‌رسد.

به گزارش ایکو پرس، مهندس هاشم یکه زارع در خصوص اعلام قیمت و شرایط پیش فروش پژو 2008 محصول جدید شرکت ایران خودرو، گفت: بعد از انعقاد قرارداد با پژو، نخستين محصول مشترک شرکت ايكاپ در فاصله اي كم به مرحله توليد رسيد و پیش فروش آن نیز انجام شد.

وی با اشاره به حجم بالای در‌خواست برای ثبت نام در طرح پیش فروش این محصول اضافه کرد: بروز برخي مشکلات در زمان ثبت نام، به دلیل حجم بالای تقاضا و ترافیک در اینترنت و درگاه بانک ها در زمان ثبت نام برمی گردد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با اشاره به رقبای این محصول در بازار ایران بیان کرد: محصولات مشابه این محصول در بازار ایران با قدرت موتور به مراتب ضعیف تر با قیمت بالای 130میلیون تومان به فروش می رسد.

شورای رقابت از قیمت گذاری پژوهای جدید ایران خودرو کنار کشید

تولید پراید چه زمانی متوقف می شود؟/جزییات نشست خبری وزیر صنعت و معدن

حواله پیش فروش پژو 2008 قابل خرید و فروش نیست

برگزاری دوره آموزشی پژو 207i توسط ایساکو مشهد

نیمه دوم سال 96 منتظر رنو کپچر 2018 در ایران باشید

قیمت قطعی پژو 2008 مشخص شد

 

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی