پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پژو ۲۰۰۸ فیس لیفت

حذف قانون پیش‌پرداخت ۵۰ درصدی از قیمت‌گذاری پژو ۲۰۰۸

پیش‌فروش پژو ۲۰۰۸ مشمول قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو نمی‌شود و به همین دلیل دریافت پیش‌پرداخت ۶۰ میلیون تومانی از نظر وزارت صنعت،معدن و تجارت ایرادی ندارد. این صحبت وزیر صنعت به گمانه زنی‌ها در خصوص قیمت ۱۲۰ میلیون تومانی ۲۰۰۸ پایان داد. به نقل از فارس ، محمدرضا نعمت‌زاده  که پرسید طبق قانون […]

میلاد میرعابدینی
یکشنبه - ۱۸ تیر ۱۳۹۶

پیش‌فروش پژو ۲۰۰۸ مشمول قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو نمی‌شود و به همین دلیل دریافت پیش‌پرداخت ۶۰ میلیون تومانی از نظر وزارت صنعت،معدن و تجارت ایرادی ندارد. این صحبت وزیر صنعت به گمانه زنی‌ها در خصوص قیمت ۱۲۰ میلیون تومانی ۲۰۰۸ پایان داد.

به نقل از فارس ، محمدرضا نعمت‌زاده  که پرسید طبق قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو، خودروساز می‌تواند حداکثر 50 درصد مبلغ خودرو را به عنوان پیش‌پرداخت از خریدار دریافت کند، اما این اتفاق در مورد پیش‌فروش پژو 2008 نیفتاده است و قرار بود شما موضوع را بررسی کنید، اظهار داشت: قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو و الزام دریافت حداکثر 50 درصد از مبلغ خودرو در پیش‌پرداخت مشمول خودروهایی که قیمت‌گذاری آنها آزاد است، نمی‌شود.

وی تصریح کرد: پژو ۲۰۰۸ خودرویی است که قیمت آن توسط شورای رقابت تعیین نمی‌شود و به همین دلیل الزام پیش‌پرداخت 50 درصدی در پیش‌فروش این خودرو وجود ندارد.

نعمت‌زاده ادامه داد: موضوع پیش پرداخت 50 درصدی در مورد خودروهایی اعمال می‌شود که قیمت آنها مشخص شده باشد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: در فروش خودروها به قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو توجه می‌شود و اگر مردم نیز پیشنهادی برای اصلاح این قانون داشته باشند، این کار را  انجام خواهیم داد.

پیش پرداخت ۶۰ میلیونی پژو 2008 قانونی است

قیمت نهایی پژو 2008 مشخص شد

شورای رقابت از قیمت گذاری پژوهای جدید ایران خودرو کنار کشید

فروش نقدی پژو 508 ایران خودرو (تیر 96)

گزارش نمایشگاه خودرو البرز (1)- دست پر ایران خودرو در نمایشگاه

استقبال گسترده از تازه واردهاي ايران خودرو در نمایشگاه خودرو البرز (گزارش 6)

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی