فروش جدید خودروهای تویوتا و لکسوس (تیر 96)

شرایط فروش جدید خودروهای تویوتا و لکسوس (تیر 96) توسط ایرتویا نماینده رسمی تویوتا در ایران طبق شرایط ذیل اعلام می شود.

در بخشنامه جدید تخفیف های نقدی، کمک هزینه نقدی سفرهای تابستانی، بیمه بدنه یکساله رایگان، تحویل فوری و تسهیلات بدون بهره و… در نظر گرفته شده است. ضمن آنکه علاوه بر افزایش سقف پوشش بیمه بدنه در این بخشنامه جدید شاهد افزایش بیمه سرقت لوازم و قطعات هستیم.

خریداران نقدی تویوتا پریوس از هدیه ویژه سه میلیون و پانصد هزار تومانی به صورت تخفیف نقدی به علاوه سه میلیون تومان کمک هزینه سفرهای تابستانی بهرمند خواهند شد. لازم به ذکر است، به خریداران تیپ3 و تیپC پریوس در شرایط اقساطی بدون کارمزد نیز کمک هزینه نقدی 3میلیون تومانی سفرهای تابستانی تعلق می گیرد.

در بخشنامه جدید تویوتا راوفور در دو تیپ T3-V و T3-E با شرایط متنوع به فروش می رسد و مشتریانی که تیپ T3-V را به صورت نقدی خریداری می نمایند از 4میلیون تومان تخفیف نقدی و 3میلیون تومان کمک هزینه سفرهای تابستانی بهرمند خواهند شد.

همچنین خریداران تیپ T3-V تویوتا راوفور در شرایط اقساطی بدون کارمزد نیز از 3میلیون تومان کمک هزینه سفرهای تابستانی بهرمند خواهند شد. برای خریداران نقدی تیپ T3-E نیز بیمه بدنه یکساله رایگان در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است در بخشنامه جدید ایرتویا، به تمامی خریداران محترم لکسوس NX300h، هدیه ویژه 7سال یا 200 هزار کیلومتر گارانتی تعویض باتری با ولتاژ بالای سیستم هیبرید تعلق می گیرد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت ایرتویا و جشنواره فروش این شرکت به نشانی www.irtoya.com مراجعه نمایید.

خرید DS6 با اقساط 18 ماه بدون بهره (تیر 96)

خرید DS5 با اقساط 14 ماه (تیر 96)

فروش نقدی سوناتا هیبرید 2017 پاکرو (تیر 96)

خرید سراتو آپشنال با پیش پرداخت 40 میلیون (تیر 96)

فروش نقدی و اقساطی BMW سری 5 جدید (تیر 96)

فروش نقدی و اقساطی رنو تلیسمان (تیر 96)

فروش اقساطی دو ساله ویژه سوناتا هیبرید پاکرو (تیر 96)

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!