منعی برای شماره گذاری خودروهای ثبت سفارش شده وجود ندارد

به گفته سخنگوی ناجا خودروهایی که ثبت سفارش شده باشند توسط پلیس راهور شماره گذاری خواهند شد.

به نقل از ایسنا ، سردار سعید منتظرالمهدی  درباره شماره‌گذاری خودروهای آمریکایی و گران‌قیمت خارجی اظهارکرد: خودروهایی که ثبت سفارش شده باشند توسط پلیس راهور شماره گذاری خواهد شد.

وی با بیان اینکه هرگونه قوانین در این حوزه توسط وزارت صنعت و معدن و تجارت انجام می‌شود، گفت: پلیس راهور ناجا به طور قطع شماره‌گذاری خودروهایی که از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت، ثبت سفارش شده باشند را انجام خواهد داد و چنانچه ورود خودروها از مبادی رسمی بوده و مغایر با قوانین نباشد هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

سخنگوی ناجا اضافه کرد:‌ البته باید در خصوص ادعایی مبنی بر این که پلیس از شماره‌گذاری خودروهای ساخت آمریکا در حالی سرباز زده که سایت ثبت سفارش باز بوده است، گفت که پلیس بر اساس قوانین و آیین‌نامه‌ها عمل می‌کند و شماره‌گذاری هر نوع خودرویی را که به صورت قانونی انجام شده و ثبت سفارش شده باشد را انجام خواهد داد.

به گفته منتظرالمهدی، در حال حاضر بر اساس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی، واردات خودروها، دارای ضوابط و آیین‌نامه‌های مشخص است و پلیس در موضوع شماره‌گذاری خودروها هیچ تفسیری نداشته و بر اساس آیین‌نامه‌های شفاف عمل می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه پلیس هیچ اصراری برای انجام اقدامات فراتر از قانون ندارد، تصریح کرد:‌ هرآنچه که قانون بر عهده نیروی انتظامی قرار داده را عمل خواهیم کرد.

نگاهی به تازه واردهای بازار خودرو

ثبت سفارش سئات تولدو به نمایندگی معین موتور باز شد

ثبت سفارش خودروهای غیرآمریکایی مونتاژ آمریکا همچنان غیرفعال

امکان شماره گذاری هیوندای های وارداتی کرمان موتور در ارگ جدید

تسریع شماره گذاری تویوتا RAV4

ظاهر جدید برای پلاک گذرموقت

تعویض پلاک را جدی بگیرید

آرین موتور محصولات میتسوبیشی را پلاک شده تحویل می دهد

خودروهای پرمیوم DS پلاک شده تحویل می شوند

لیست مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری+آدرس و شماره تلفن

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!