قیمت مزدا 3 مدل 2018 اعلام شد

مزدا 3 مدل 2018 با تغییراتی از جمله ترمز اتوماتیک برای تمام مدل ها با قیمت پایه 18095 دلار برای مدل سدان و 19345 دلار برای مدل هاچ بک رسما به بازار جهانی معرفی شده است.

 

مشخصات مزدا 3 پایه

مزدا تأیید کرده بهای مزدا 3 مدل 2018 از 18095 دلار آغاز خواهد شد. این مدل به‌روز شده که هم‌اکنون وارد نمایندگی‌های مزدای آمریکا شده دارای برخی تغییرات از جمله سیستم ترمز شهری هوشمند است.

قیمت انواع مزدا 3 مدل 2018 سدان به دلار

مدل پایه مزدا 3 اسپورت به‌صورت استاندارد با استارت دکمه‌ای، شیشه‌ها و قفل مرکزی برقی و سیستم اطلاعات سرگرمی 7 اینچی کانکت مزدا عرضه می‌شود. نیروبخش این مدل پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری با قدرت 155 اسب بخار است. اما یک پله بالاتر مزدا 3 تورینگ با بهای آغازین 20090 دلار قرار دارد که از امکانات آن می‌توان به صندلی راننده با تنظیم برقی در 6 جهت، غربیلک فرمان و صندلی‌های چرمی اشاره کرد. این خودرو همچنین به برف‌پاک‌کن‌های حساس به باران، چراغ‌های جلوی خودکار و صندلی‌های جلوی گرم شونده مجهز است.

قیمت انواع مزدا 3 مدل 2018 هاچ بک به دلار

تغییرات این خودرو کم هستند اما برخی از آن‌ها عبارت‌اند از آینه‌های جدید، نگه‌دارنده عینک آفتابی بالای سر و رینگ‌های آلیاژی بازطراحی شده با تِم نقره‌ای تیره؛ اما مهم‌تر از همه اینکه این خودرو هم‌اکنون به پیشرانه 2.5 لیتری اسکای اکتیو G با خروجی 184 اسبی مجهز شده است.

جدای از پیشرانه و تجهیزات جدید، مزدا 3 تورینگ هم‌اکنون پکیج‌های سفارشی جدیدی را ارائه می‌کند که شامل مونروف، رادیوی ماهواره‌ای SiriusXM و سیستم صوتی Bose با نه بلندگو می‌باشد. اما بهای مدل کاملاً فول گرند تورینگ از 23145 دلار آغاز می‌شود و دارای صندلی‌های چرمی و هدآپ دیسپلی می‌باشد. این خودرو به‌صورت استاندارد از چراغ‌های جلو و عقب LED سود می‌برد.

خریداران همچنین می‌توانند پکیج تجهیزات پریمیوم را سفارش دهند که هزینه‌ای 1600 دلاری داشته و شامل غربیلک فرمان گرم شونده، آینه عقب با تیره شوندگی خودکار و طیفی از تجهیزات کمک‌راننده همانند کروز کنترل راداری و دستیار حفظ خودرو بین خطوط می‌باشد.

پدال

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!