گزارش نمایشگاه خودرو مشهد(18) / پاکرو هوای تازه را به مشهد آورد

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از شرکت پاکرو سبز قشم نماینده رسمی محصولات هیبریدی هیوندای موتور کره جنوبی در ایران، از نخستین تیزر بین المللی مفهومی هوای پاک در ایران با هدف معرفی محصولات خود رونمایی می کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پاکرو؛ این شرکت به عنوان گروه برتر و موثر با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با دیدگاهی واحد، جهت توسعه صنعت خودروهای هیبریدی و الکتریکی و با هدف:

1-  بالا بردن کیفیت زندگی شهروندان

2-  کمک به کاهش آلودگی هوا و آلودگی صوتی کلانشهر ها و شهر ها

3-  کمک به کاهش مصرف سوخت و انرژی

4-  بهبود مبلمان شهری و ارتقاء سطح ایمنی وآرامش بخشی به جامعه

با شعار “هوایی تازه و آسمانی پاک” در حالی که آلودگی هوای کلان شهرهای کشور روبه افزایش است، فعالیت خود را آغاز کرده است و اکنون با هدف آشنایی مردم مشهد با محصولات هیبریدی هیوندای، پا به هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته شهر مشهد گذاشته است.

پاکرو شرایط ویژه ای را برای علاقمندان به خرید این خودروها در شهر مشهد در نظر گرفته است که این شرایط صرفا ویژه نمایشگاه شهر مشهد و عاملیت مجاز پاکرو در استان خراسان رضوی ،”شرکت پاکروان خودرو” است.

علاقمندان در این شهر می توانند در روزهای ۱۶ لغایت ۲۰ مرداد ماه از ساعت ۱۷ الی ۲۳ جهت اطلاع از این شرایط ویژه به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر مشهد و یا محل عاملیت پاکروان خودرو در شهر مشهد مراجعه نمایند.

پاکرو همچنین در روز سوم این نمایشگاه از نخستین تیزر بین المللی مفهومی هوای پاک در ایران با هدف معرفی محصولات خود رونمایی می کند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وبسایت شرکت پاکرو به آدرس www.pakro.com مراجعه نمایند.

موتورهای SKYACTIV-X مزدا کم مصرف تر از قبل خواهند بود

از هیوندای اکسنت کرمان موتور بیشتر بدانید

گزارش نمایشگاه خودرو مشهد (16) / استقبال چشمگیر از B30

شرکت خودرو سازی Opel به Group PSA پیوست

گزارش نمايشگاه خودرو مشهد (١٥) /فروش ویژه میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو مشهد

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!