پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

جک s3

با تخفیف ویژه جک S3 بخرید (مرداد 96)

کرمان موتور شرایط فروش خودروی جدید جک S3 را با ظرفیت محدود اعلام کرد. این خودرو با موتور چهار سیلندر 1600 سی سی و به قیمت 71 میلیون و 990 هزار تومان عرضه می شود. بر اساس اعلام کرمان موتور، قیمت مصوب جک  71 میلیون و 990 هزار تومان است. در زمان ثبت نام 35 […]

امیر
سه شنبه - ۲۴ مرداد ۱۳۹۶

کرمان موتور شرایط فروش خودروی جدید جک S3 را با ظرفیت محدود اعلام کرد. این خودرو با موتور چهار سیلندر 1600 سی سی و به قیمت 71 میلیون و 990 هزار تومان عرضه می شود.

بر اساس اعلام کرمان موتور، قیمت مصوب جک  71 میلیون و 990 هزار تومان است. در زمان ثبت نام 35 میلیون تومان از متقاضیان دریافت شده و مرحله دوم پرداخت همزمان با صدور دعوتنامه خواهد بود.  به مبلغ پیش پرداخت سود مشارکت 20 درصدی تعلق می‌گیرد. همچنین برای خریداران تخفیف 2.5 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است و تحویل خودروها در آذر، دی و بهمن 96 خواهد بود. سود انصراف در این طرح 14 درصد و جریمه تاخیر 2.5 درصد در هد ماه درصد است.
جک S3 از موتور 1600 سی.سی چهار سیلندر با استاندارد آلایندگی یورو5 بهره می برد. جک S3 کراس اور شهری مجهز به گیربکس CVT و سیستم فرمان برقی EPS است.
از دیگر تجیهزات جک S3 می توان به ایربگ راننده و سرنشین جلو، کنترل فشار باد چرخ ها TPMS ،ABS+EBD، سیستم کنترل پایداری ESC، ترمز کمکی هیدورلیک HBA، سیستم کنترل ایستایی در سر بالایی HAC، سنسور پارک عقب، سان روف، Daylight، روشن شدن اتوماتیک چراغ های جلو با توجه به نور محیط، چراغ های جلو مجهز به سیستم مشایعت تا درب منزل، آینه های جانبی با تنظیم برقی و گرمکن، تنظیم سیستم صوتی از روی فرمان، کامپیوتر سفری، تهویه مطبوع اتوماتیک، صندلی چرمی، سیستم پخش MP5، بلوتوث، ورودی AUX و USB، ورودی iPod و 6 بلندگو اشاره کرد.

کاهش قیمت CNG ضروری است

فروش میتسوبیشی لنسر با تحویل 4 روزه (مرداد 96)

فروش نقدی پژو 301 ایکاپ (مرداد 96)

خودروهای هیبریدی مورد استقبال قرار گرفته اند

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی