فروش جک J5 اتوماتیک ویژه نیمه دوم مرداد (مرداد 96)

کرمان موتور شرایط  نقدی و اقساطی فروش جک J5 اتوماتیک ویژه نیمه دوم مرداد ماه را اعلام کرد.

در شرایط فروش کرمان موتور خودروی جک J5 اتوماتیک با قیمت نقدی 63 میلیون و 150 هزار تومان و شرایط اقساطی با اقساط 12، 24 و 36 ماهه به فروش می‌رسد. در شرایط فروش اقساطی، مبلغ پیش پرداخت از بین 22.265.000 تومان، 25.410.000 تومان و 28.555.000 تومان قابل انتخاب است. در این طرح موعد تحویل خودروها یک ماهه بوده و تاریخ پرداخت اولین چک 25 آبان ماه خواهد بود.
سند خودرو تا پایان اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند و تنها با تسویه حساب نهایی سند خودرو آزاد خواهد شد. لازم به ذکر است که خودروها بدون بیمه بدنه واگذار نمیگردد.

امکانات و بررسی جک J5 اتوماتیک :

این خودرو خوش استایل چینی نسبت به سایر هموطنانش از برتری‌های قابل توجهی برخوردار است. طراحی این خودرو با همکاری شرکت پینین‌فارینا  ایتالیا صورت گرفته است و اگر سری به سایت این شرکت بزنید، از میان همه محصولات چینی که ادعای همکاری با پینین‌فارینا  را دارند، تنها نام جک را مشاهده خواهید کرد. از این رو طراحی J5 کاملا هماهنگ است و ایراد خاصی نمی‌توان به ظاهر آن گرفت. تنها تفاوت ظاهری مدل اتوماتیک با نمونه دنده دستی را باید در طرح رینگ‌های آلومینیومی ‌این خودرو جست و جو کرد.
از آنجایی که جک از نظر ابعاد و فرم اتاق شباهت زیادی با لیفان ۶۲۰ دارد، انتظار می‌رود فضای کابین نیز هم اندازه ۶۲۰ باشد. اما به لطف ۱۰ سانتی متر طول بیشتر و طراحی منطقی، فضای بیشتر کابین J5 نسبت به لیفان ۶۲۰، به وضوح احساس می‌شود. فضای سر و پا در ردیف عقب عالی است و تنها ایراد صندلی‌های عقب عدم در بر گیری سرنشینان است. در نمونه اتوماتیک شاهد اضافه شدن سانروف نیز هستیم که نور کابین را بیشتر می‌کند. به علاوه، تنظیم ۸ حالته صندلی‌های جلو (۴ حالته در نمونه دنده دستی)، ۶ بلند گو برای سیستم صوتی( ۴ عدد برای نمونه دنده دستی) ، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان و دریچه‌های مجزای سیستم تهویه برای سرنشینان ردیف عقب، از سایر تفاوت‌های نمونه اتوماتیک با نمونه دنده دستی هستند. عایق بندی کابین مناسب و صداهای اضافی متداول در خودروهای چینی به گوش نمی‌رسد. همچنین رنگ آبی نشان دهنده‌ها با رنگ بندی کابین هماهنگ است.
اما به مهم‌ترین نقطه قوت جک J5، یعنی قابلیت‌های فنی و پیشرانه آن می‌رسیم. این خودرو اولین تجربه کرمان موتور در مونتاژ خودروهای اتوماتیک است. نمونه قبلی J5 با پیشرانه 5/1 لیتری و جعبه دنده دستی عرضه می‌شد، اما حالا شاهد حضور نمونه اتوماتیک با پیشرانه 8/1 لیتری هستیم.
پیشرانه این خودرو از سری پیشرانه‌های G93D4 است که توسط میتسوبیشی ساخته شده است. از این رو پیشرانه و گیرباکس این خودرو از نظر کیفیت فاصله قابل توجهی با MVM و لیفان دارد و باعث می‌شود تا از پرداخت مبلغ ۵9 میلیون تومان برای این خودرو پشیمان نشوید!  هندلینگ و کشش این خودرو کاملا مناسب است و واکنش گیرباکس به پدال گاز عالی است. خبری از دکمه‌های اسپرت و حرکت روی برف برای گیرباکس این خودرو نیست، اما تعویض دنده‌ها و کات‌آف بالای جعبه دنده باعث شده تا بتوانید از نهایت قابلیت‌های فنی این خودرو استفاده کنید. همچنین امکان تعویض دستی دنده‌ها در کنار تعویض اتوماتیک، باعث شده تا در صورت نیاز بتوانید معکوس دهید و دنده‌ها را به میل خود تعویض کنید. تنها نکات منفی گیرباکس را می‌توان لگدهای خفیف هنگام تعویض اتوماتیک دنده‌ها و تاخیرهای کوتاه هنگام تعویض دستی دنده‌ها برشمرد.  شاید مهم‌ترین نکته منفی این خودرو شتاب نامناسب آن در آغاز حرکت باشد که با توجه به پیشرانه ۱۴۱ اسب بخاری جای تامل دارد. در میان قابلیت‌های فنی این خودرو، از ترمز پر قدرت و عدم دایو در قسمت جلو خودرو هنگام ترمزگیری نمی‌توان گذشت. همچنین J5 از معدود خودروهای چینی است که توانسته ۵ ستاره ایمنی را از موسسه EURONCAP دریافت کند.

با تخفیف ویژه جک S3 بخرید (مرداد 96)

رشد خودروهای برقی ؛ چالشی پیش روی تقاضای نفت

سیستم EBA یا همان ترمز اضطراری خودکار چیست؟

فروش میتسوبیشی لنسر با تحویل 4 روزه (مرداد 96)

فروش نقدی پژو 301 ایکاپ (مرداد 96)

جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در ایران

خودروهای هیبریدی مورد استقبال قرار گرفته اند

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!