بهمن دیزل در چهارمین کنفرانس صنعت پخش ایران حاضر شد

بهمن دیزل در چهارمین کنفرانس صنعت پخش ایران حاضر شد. چهارمین کنفرانس صنعت پخش ایران در تاریخ 5 و 6 شهریور ماه در مرکز همایشهای برج میلاد اغاز به کار کرد .

 این کنفرانس که با رویکرد توسعه و توانمندسازی شرکت های پخش با هدف بهبود ساختار نظام توزیع در کشور برگزار شد میزبان برخی از شرکتهای مطرح صنعتی و خودرویی است.

بهمن خودرو دیزل در کنفرانس صنعت پخش ایران-1

شرکت بهمن دیزل با دارا بودن بیشترین سهم بازار خودروهای تجاری سبک در کشور که نقش مهمی را در تکمیل زنجیره عرضه محصولات عهده دار می باشد در این کنفرانس حضور پر رنگی خواهد داشت . لذا با توجه به حضور بیشتر مشتریان عمده این شرکت در این کنفرانس، شرکت بهمن دیزل برای سومین سال متوالی با هدف ارتباط نزدیک و مستمر با این گروه از مشتریان و نیز به منظور گسترش و توسعه سهم بازار خود، اگاهی از فعالیتهای بازاریابی رقبا  و نیز ایجاد مراودات با آنها در این صنعت، در این کنفرانس حضور یافت.

گزارش خودرو

گفتنی است نظام توزیع کالا و خدمات از جمله بخش‌های مهم در اقتصاد کشورها به شمار میاید که از یک طرف کالاها و خدمات را در اختیار مصرف‌کنندگان و از طرف دیگر اطلاعات و نقدینگی را به بخش‌های تولیدی (داخل یا خارج از کشور) ارایه می‌دهد.

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!