اولین سری چری تیگو7 تحویل مشتریان شد + گزارش

روز گذشته مدیران خودرو طی مراسمی اولین سری از خودروی شاسی بلند جدید خود یعنی چری تیگو7 را تحویل مشتریان داد.

Tiggo7 اولین بار در نمایشگاه تهران رونمایی شد و حالا روز گذشته 25 دستگاه از آن تحویل مشتریان گردید.

تیگو7 از یک موتور 1500 سی سی توربو شارژ و یک گیرباکس اتوماتیک دبل کلاچ پیشرفته (DCT) بهره می برد. این شاسی بلند مجهز به دوربین 360 درجه، سقف پانارومیک، استارتر، 6 ایربگ و تودوزی چرمی است و در دو تیپ لاکچری به قیمت 119.900.000 تومان و اکسلنت به قیمت 127.900.000  تومان در بازار ایران عرضه می شود.

چری تیگو7 دارای طراحی جدید و منحصر به فرد است و شباهتی با هیچ خودروی دیگر ندارد. ضمن اینکه رد پای طراحی جیمزهوپ ، طراحی معروف کانادایی الاصل در این خودرو به خوبی نمایان است.

شو چینگ سونگ معاون فروش برند چری در شرکت مدیران خودرو افزود: این شرکت حدود 13 سال سابقه فعالیت دارد و تا به حال 250 هزار خودرو فروخته و این یعنی 250 هزار اعتماد به سمت این برند جلب شده است.

مدیران خودرو

بابک صدرایی مدیر مارکتینگ برند چری در مدیران خودرو به خبرنگار جوان خودرو گفت: در حال حاضر استقبال خوبی از این خودرو صورت گرفته است. تحویل به موقع و حتی زود هنگام خودروهای چری به مشتریان، به همراه خدمات پس از فروش و شرایط خرید مطلوب، برای مشتریان مدیران خودرو وفاداری ایجاد می کند.

ضمن گفتگو با یکی از خریداران عنوان شد: مدیران خودرو در زمان تحویل تیگو7 کامالا متعهد بود و سر زمان اعلام شده خودرو را تحویل داد. شرایط فروش و همچنین گارانتی مطابق با شرایط جهانی موجب آسودگی خاطر ما شده است.

بیشتر بخوانید:

تست فنی چری تیگو7 در پیست آزادی + تصاویر

تست جاده ای تیگو7 : تست فنی چری تیگو 7 در جاده های ایران (گزارش)

چری تیگو7 نماد تکامل یک برند نوپا

چری تیگو7 در آستانه ورود به بازار

مدیران خودرو و رونمایی از تیگو 7 در نمایشگاه تهران + عکس

چری تیگو5 اولین محصول همکاری مشترک چری با جگوار-لندرور

تجربه رانندگی با چری تیگو5 فیس لیفت در پیست

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!