پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مسدود کردن تونل برای تعمیرات

مسدود شدن تونل شیرین سو در محور قدیم قزوین-رشت

مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی استان قزوین از بستن تونل شیرین سو واقع در کیلومتر ۵۵ محور قدیم قزوین ـ رشت به منظور عملیات نگهداری و تعمیر سامانه‌های ایمنی، روشنایی، کنترل و تهویه تونل خبر داد. جواد حق‌لطفی اظهار کرد: تونل شیرین‌سو واقع در کیلومتر 55 محور قدیم قزوین ـ رشت به منظور عملیات […]

سهیل زنگنه
شنبه - ۲۳ خرداد ۱۳۹۴

مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی استان قزوین از بستن تونل شیرین سو واقع در کیلومتر ۵۵ محور قدیم قزوین ـ رشت به منظور عملیات نگهداری و تعمیر سامانه‌های ایمنی، روشنایی، کنترل و تهویه تونل خبر داد.

  جواد حق‌لطفی اظهار کرد: تونل شیرین‌سو واقع در کیلومتر 55 محور قدیم قزوین ـ رشت به منظور عملیات نگهداری و تعمیر سامانه‌های ایمنی، روشنایی، کنترل و تهویه تونل مسدود شد.

  وی افزود: این عملیات با هدف بهسازی تجهیزات تونل در روزهای یک‌شنبه و دوشنبه 24 و 25 خردادماه از ساعت هشت صبح تا 19 توسط دو اکیپ پیمانکار و در حضور گشت‌های راهداری انجام می‌شود.

  مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی استان قزوین اظهار داشت: مسافران در زمان انسداد تونل می‌توانند از کنارگذر موجود با رعایت سرعت مطمئنه و با توجه به علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی استفاده کنند.

  برچسب‌ها :

  دیدگاه خود را بنویسید

  نظرات کاربران

  کیوسک مطبوعاتی