هایپر تایر / سفارش آنلاین لاستیک و نصب در محل

مراجعه به لاستیک فروشی ها و آپاراتی های سنتی دیگر دارد جای خود را به استفاده از خدمات آنلاین می دهد. مخصوصا اگر فرد مشغله های زیادی داشته باشد و فرصت این کار را نداشته باشد، به شرطی که قیمت هم رقابتی باشد، انتخاب و خرید آنلاین لاستیک و نصب در محل می تواند گزینه خوبی به شمار آید.

ساسان فرقدین مدیرعامل شرکت هایپرتایر ضمن رونمایی از دومین نسل ارائه خدمات آنلاین خرید و تعویض لاستیک در محل گفت: در کشور ما استفاده از برخی خدمات برای خانم ها جا نیفتاده و متقاضیان آن صرفا آقایان هستند. یکی از اهداف راه اندازی سایت هایپرتایر پاسخگویی به این نیاز جامعه است.


به روز رسانی شده: چرخش هایپرتایر به شرق تهران / دومین پایگاه نخستین استارتاپ لاستیک کشور افتتاح شد


مشتری با ورود به سایت اینجا کلیک کنید می تواند انواع لاستیک ها موجود در بازار را مقایسه فنی کند و به صورت آنلاین آن را سفارش دهد. برای سفارش می تواند مبلغ را آنلاین و یا هنگام تحویل درب منزل پرداخت کند. مدت زمان تحویل سفارش در هر جای تهران حداکثر 3 ساعت است و برای سفارش آنلاین نصب در محل نیز حداکثر ظرف 3 ساعت، ماشین های مخصوص نصب به محل اعزام شده و خدمات را به بهترین نحو انجام می دهند. البته گاهی تحویل و نصب می تواند هم زمان شود.

فروش آنلاین لاستیک

وی با اشاره به اینکه اپلیکیشن هایپرتایر نیز به زودی فعال می شود افزود: در حال حاضر امکان ارائه خدمات امداد پنچری فراهم نیست، اما به زودی بستر آن مهیا می شود.

کلیه لاستیک های خارجی در این مجموعه از واردکنندگان رسمی و لاستیک های داخلی از تولید کنندگان تهیه می شوند و بنابراین همه آنها با گارانتی به مشتری عرضه می شود. هرچند که برای استفاده از گارانتی مشتری باید سراغ شرکت اصلی همان لاستیک را بگیرد، اما هایپرتایر به عنوان واسطه سعی در کوتاه کردن این مسیر خواهد داشت.


می خوای بدونی اگه ماشینت خراب شد و در راه موندی باید اول از همه چی کار کنی؟!
اینجا کلیک کن و جوابش رو بخون


فرقدین اعلام کرد: در حال خاضر تعدادی از کامیونت های مجهز ما در سطح شهر مستقر شده اند که به زودی تعداد آنها بیشتر می شود. تمامی آنها به مجهزترین دستگاهها نظیر بالانس الکترونیکی و تزریق گاز نیتروژن در محل تجهیز شده اند.

وی همچنین افزود: یکی از دغدغه های محیط زیستی، امحای لاستیک فرسوده است، همکاران ما پس از تعویض لاستیک، جهت انتقال لاستیک فرسوده و سپردن ان به چرخه بازیافت همکاری لازم را خواهند داشت.

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!
 1. تقی طاهری هشجین

  ندارم

 2. کیارش

  من دوهفته هست میخوام ۴ حلقه لاستیک بخرم ولی شارژ نمیشه همش ناموجود است لطفا جواب بدیت

 3. محمد فرهی آشتیانی

  عالی

 4. محمد فرهی آشتیانی

  عالی خیلی ممنون از زحمات شما

 5. محمدی

  سلام لاستیک بارز ۱۶۵ نیاز دارم

 6. هومن

  سلام چرا دیگه لاستیک شارژ نمیشه لطفا جواب بدید

 7. حمید رضا

  لاستیک ۱۷۵ بارز موجود شد ، لطفا خبر دهید