پیش فروش اینترنتی رنو ساندرو پارس خودرو (مهر 96)

پیش فروش اینترنتی رنو ساندرو توسط گروه خودروسازی پارس خودرو در مهر ماه سال جاری طبق شرح و جدول ذیل و در سایت این شرکت اعلام می شود.

شرایط جدید پیش فروش اینترنتی خودروهای تندر90 و ساندرو از ساعت 16 مورخ 96/07/17 تا تکمیل ظرفیت به شرح ذیل اعلام میگردد

پیش فروش اینترنتی رنو ساندرو پارس خودرو (مهر 96) :

پیش فروش ساندرو (مهر 96)

پیش فروش اینترنتی  ساندرو پارس خودرو (مهر 96)

رنو ساندرو:
رنو ساندرو محصول جدید پارس‌خودرو در کلاس هاچ‌بک‌های جمع و جور اقتصادی طبقه بندی می‌شود و در 2 نسخه منوآل و اتوماتیک به تولید می‌رسد. ساندرو را در ابتدای ورودش به بازار، به عنوان رقیبی برای پژو ۲۰۶ تیپ در نظر می‌گرفتند، اما قیمت بالاتر از ۲۰۶ باعث شد تا این دو در عمل در یک سبد خرید برای خریداران با بودجه ۴۰ میلیونی قرار نگیرند. طراحی ظاهری ساندرو از خطوط منظم اروپایی تشکیل شده و ظاهری متناسب و پویا دارد. پایین درهای جانبی هم ضربه‌گیرهایی نصب شده که در برخوردهای جانبی از درها حفاظت می‌کنند. در نسخه منوآل ضربه گیر درها و پوشش قاب آینه های جانبی بر خلاف نسخه اتوماتیک به رنگ مشکی هستند. طراحی ظاهری ساندرو که وام دار ظاهر تندر۹۰ است، همچون ۲۰۷ جوان پسند نیست. اما طراحی آن جدیدتر و مدرن‌تر از ۲۰۷ که سال‌ها پیش طراحی شده ارزیابی می‌شود.

ساندرو به عنوان هاچ بکی متوسط در بازار ایران شناخته می‌شود که با تکیه بر کیفیت مناسب و استهاک پایین‌اش توانسته طرفداران فراوانی به دست بیاورد. همچنین جالب است بدانید رنو ساندرو تنها خودرو تولید داخل زیر ۱۰۰ میلیون تومان است که موفق به کسب ۴ ستاره کیفیت از موسسه بازرسی کیفیت و استاندارد شده.

از دیگر مشخصات مناسب این خودرو می توان به کابین جادار، سواری راحت و قدرت قابل قبول پیشرانه اشاره کرد.

عدم فروش حواله رنو ساندرو استپ وی + بخشنامه

استقبال کم نظیر از رنو ساندرو استپ وی

تولید محصولات رنو شرکت پارس خودرو با گیربکس جدید

قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد

تولید رنو در پارس خودرو افزایش یافت

لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!