ایران محور اصلی برنامه رنو در منطقه AMI

مدیرعامل گروه خودروسازی رنو-نیسان، از برنامه های میان مدت این گروه خودروسازی برای خبرنگاران سخن گفت. جزییات این برنامه 6 ساله نشان می دهد ایران و هند 2 کشور استراتژیک در منطقه AMI هستند که رنو برای آن ها برنامه های ویژه ای در نظر گرفته و تولید رنو در ایران مطابق این برنامه 6 ساله به بیش از 250 هزار دستگاه انواع خودرو خواهد رسید.

بیانیه مطبوعاتی روابط عمومی رنو در ایران: هفته گذشته کارلوس گون مدیرعامل گروه خودروسازی رنو، از برنامه های میان مدت این گروه خودروسازی برای خبرنگاران سخن گفت. مطابق این برنامه شش ساله، درآمد سالانه رنو به بیش از 70 میلیارد یورو خواهد رسید و در پایان شش سال حاشیه عملیاتی این شرکت بیش از 7% خواهد بود. رنو پیش بینی کرده که فروش خودرو در پایان این برنامه شش ساله، به 5 میلیون دستگاه در سال خواهد رسید. گسترش سبد محصولات از جمله خودروهای تجاری سبک، خودروهای برقی و خودروهای خاص منطقه ای، از برنامه های دیگر این شرکت است.

نقش ایران:

مطابق برنامه اعلام شده، رنو سرمایه گذاری ویژه ای در 2 کشور استراتژیک در منطقه AMI (آفریقا، خاورمیانه، ایران و هند) کرده: ایران و هند. به طور خاص در ایران، تولید خودروهای رنو در این برنامه شش ساله به بیش از 250 هزار خودرو در سال خواهد رسید. همچنین 150 هزار دستگاه به ظرفیت تولید خودروهای رنو در ایران افزوده خواهد شد. رنو در طول این شش سال علاوه بر معرفی محصولات جدید شبکه توزیع خاص رنو را به بهترین نحو در ایران راه اندازی می کند و توسعه خواهد داد به طوری که به سهم بازار بیش از 15 درصد دست یابد.

کارلوس گون در حین کنفرانس خبری که برای رونمایی از برنامه میان مدت رنو در پاریس برگزار شد با تاکید بر اهمیت بازار ایران تاکید کرد که رنو ایران را ترک نخواهد کرد و برای این کشور برنامه ریزی بلند مدت و جدی دارد.

سال گذشته رنو بهترین عملکرد خود را از ابتدای حضور بی وقفه خود در ایران از سال 2004 تجربه کرد و رکورد تولید و فروش را شکست. در 9 ماهه اول سال 2017 نیز رکوردهای جدیدی از تولید و فروش به ثبت رسیده است. محصولات رنو در ایران که از ابتدای تولید صدرنشین ارزیابی های کیفی بودند، در سال 2017 اکثرا چهار ستاره کیفی را از آن خود کردند. طبق آخرین گزارش سازمان بازرسی کیفیت ساندرو، ساندرو استپ وی و تندر90 اتومات، پارس تندر و تندر90 پلاس دارای 4 ستاره و تندر90 دستی و تندر90 پیکاپ 3 ستاره کسب کرده اند.


تجربه 350 کیلومتر رانندگی با رنو تلیسمان (گزارش)

تولید محصولات رنو شرکت پارس خودرو با گیربکس جدید

لادا وستا ، کاندید جایگزینی تندر 90

همکاری مشترک نیسان، رنو و میتسوبیشی

استراتژی رنو در بازار ایران

رنو و نیسان شرکای خودروی برقی دانگ فنگ

ترکیب تیم برنده رنو / اروپایی ها در خط اول صنعت خودرو کشور

امضا قرارداد توسعه و تولید خودروهای جدید بین رنو، نگین خودرو و ایدرو

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!