پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دنا_ایران خودرو_Dena

پیش فروش عادی محصولات ایران خودرو مرداد 94

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، شرایط پیش فروش عادی محصولات ایران خودرو ، از روز شنبه مورخ سوم الی سی و یکم مرداد ماه ۹۴ به شرح جداول پیوست ( جدول شماره ۱ و ۲ ) ارائه می گردد. این پیش فروش شامل پژو 405، پژو پارس، سمند، تندر 90 و دنا می […]

سهیل زنگنه
چهارشنبه - ۳۱ تیر ۱۳۹۴

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، شرایط پیش فروش عادی محصولات ایران خودرو ، از روز شنبه مورخ سوم الی سی و یکم مرداد ماه ۹۴ به شرح جداول پیوست ( جدول شماره ۱ و ۲ ) ارائه می گردد. این پیش فروش شامل پژو 405، پژو پارس، سمند، تندر 90 و دنا می شود.

نکته:

با توجه به طولانی شدن زمان تحویل برخی از خودروھا در جدول شماره٢ ، به جھت بھره مندی مشتریان از شرایط پیش فروش عادی، امکان ثبت نام گروه محصولات پژو پارس ( اعم از معمولی، دوگانه سوز و موتور tu5 ) و پژو ۴۰۵ ( اعم از معمولی، دوگانه سوز و موتورtu5 ) تا موعد تحویل بھمن٩۴ برای گروه پارس و اسفند٩۴ برای گروه ۴٠۵ فراھم می باشد لذا با توجه به شرایط تولید امکان واگذاری خودروھای ذکر شده ی ھر گروه در زمان ارسال دعوتنامه تعیین خواھد شد.

شرایط و توضیحات بخشنامه :

١. سود مشارکت در این بخشنامه مطابق جداول پیوست و بصورت سالیانه حداکثر تا تاریخ انقضای دعوتنامه محاسبه خواھد شد و لذا ھرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز بر اساس سود مشارکت اعلامی در گویا بر اساس خودرو محاسبه خواھد شد.

٢. سود مشارکت در صورت انصراف مطابق جداول پیوست و بصورت سالیانه حداکثر تا زمان انقضای دعوتنامه و چنانچه قبل از ارسال دعوتنامه باشد تا زمان انصراف برای مبلغ پیش پرداخت محاسبه خواھد شد.

٣. در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) یک درصد ماھانه (١٢درصد سالیانه ) پرداخت می شود.

۴. در صورتی که برحسب ضرورت، آپشن و یا تجھیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروی تغییر یافته صادر خواھد شد.

۵. در شرایط پیش فروش عادی مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در موعد تحویل و پس از محاسبه سود مشارکت و ھزینه ھای قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواھد رسید

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۴/۰۵/۰۴ می باشد:

برای بزرگ کردن کلیک کنید.پیش فروش_عادی محصولات ایران خودرو مرداد 94

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات کاربران

کیوسک مطبوعاتی