پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سایپا در نمایشگاه خودرو بغداد

حضور سایپا در نمایشگاه خودرو بغداد

شرکت سایپا به عنوان یکی از بزرگترین خودروساز های داخلی کشورمان ایران، برای شرکت در چهل و چارمین نمایشگاه بین المللی خودرو بغداد در این نمایشگاه شرکت و حضور یافت به شرح ذیل اعلام می شود. گروه خودروسازی سایپا به منظور ارائه آخرین دستاوردها و معرفی محصولات جدید در بازارهای صادراتی در چهل و چهارمین […]

امیر
چهارشنبه - ۳ آبان ۱۳۹۶

شرکت سایپا به عنوان یکی از بزرگترین خودروساز های داخلی کشورمان ایران، برای شرکت در چهل و چارمین نمایشگاه بین المللی خودرو بغداد در این نمایشگاه شرکت و حضور یافت به شرح ذیل اعلام می شود.

گروه خودروسازی سایپا به منظور ارائه آخرین دستاوردها و معرفی محصولات جدید در بازارهای صادراتی در چهل و چهارمین نمایشگاه بین المللی خودرو بغداد حضور یافت.

گروه خودروسازی سایپا به همراه شرکت زسکو و بلادی کشور عراق با ارائه محصولات جدید و صادراتی خود در چهل و چهارمین نمایشگاه خودرو بغداد حضوری پررنگ دارد.

براساس این گزارش مهمترین دلیلی که باعث شده تا این دوره از نمایشگاه با دوره های قبلی متمایز شود، نمایش خودروهای کوییک و ساینا اتومات از محصولات جدید گروه سایپا است که با استقبال خوب بازدیدکنندگان عراقی رو به رو شده است.

این گزارش می افزاید؛ علاوه بر کوییک و ساینا اتومات محصولات دیگر گروه خودروسازی سایپا مانند: تیبا2،درکا، ریچ و آریو اتوماتیک به عنوان خودروی دوستدار طبیعت در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

گفتنی است چهل و چهارمین نمایشگاه بین المللی خودرو بغداد از 29 مهر تا 8 آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی این شهر دایر است.

سایپا سیتروئن در مسیر رشد

پیشتازی صادرات قطعات سایپا یدک

قیمت جدید محصولات گروه خودروسازی سایپا

صادرات محصولات جدید سایپا به شبکه جهانی

سایپا در تولید مجدد رکورد زد

سایپا کوئیک ، ماه آینده در بازار

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی