هزینه ۳۰۰ میلیاردی برای ایمن سازی خط ۷ مترو

فعالیت خط ۷ مترو تهران که به عنوان عمیق ترین خط مترو پایتخت نیز به شمار می رود، چندی پیش به دلیل عدم ایمنی کافی متوقف شد. به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، ایمن سازی این خط مترو ۶ ماه زمان نیاز دارد و هزینه آن ۳۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران: ایمن سازی خط 7 متروی تهران شش ماه طول می کشد و به نظر می رسد بیش از 300 میلیارد تومان هزینه داشته باشد.

ایمن سازی خط 7 مترو تهران 6 ماه طول می کشد. محسن پورسیدآقایی  در آیین بهره برداری از هفت رام قطار شهری و 30 دستگاه اتوبوس در مورد مناقصه واگن های مترو افزود: شرکت واگن سازی تهران یکی از بزرگترین شرکت های واگن سازی است که هزاران واگن تاکنون ساخته است.

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه این شرکت در حال حاضر کاملا آماده ساخت واگن های جدید است گفت: اما واگن های مترو باید از طریق مناقصه واگذار شود و این شرکت نیز دریک محیط رقابتی، رقابت خواهد کرد.

وی افزود: هفت رام قطاری که امروز راه اندازی می شوند وارد خط چهار مترو خواهند شد و به این ترتیب سرفاصله این خط از شش دقیقه به پنج دقیقه کاهش خواهد یافت.

پورسیدآقایی ادامه داد: ظرفیت مسافرگیری نیز با ورود این قطارها 150 هزار نفر افزایش خواهد یافت.

تجهیز مترو به امکانات رفاهی جدید

خط 2 مترو تهران بازگشایی شد

تصادف 2 قطار مترو تهران در ایستگاه طرشت + عکس

افزایش کرایه‌ حمل و نقل عمومی در تهران به تصویب رسید

افتتاح بزرگترین پایانه حمل و نقل عمومی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!