توسعه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با محصولات زامیاد

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از همکاری این سازمان با شرکت زامیاد به منظور تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد که به شرح ذیل اعلام می شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو، به نقل از سایپا نیوز؛ پیمان سنندجی گفت: برنامه های گسترده ای برای تجهیز ناوگان حمل و نقل پایتخت با محوریت شرکت زامیاد در دستور کار قرار دارد که امیدواریم با سرمایه گذاری بخش خصوصی وارد مرحله عملیاتی شود.

وی افزود: شرکت زامیاد به عنوان یکی از شرکت های موفق توانسته محصولاتی را تولید و عرضه کند که علاوه بر توسعه حمل و نقل مسافری و جاده ای به اشتغال زایی پایدار کشور نیز کمک کند. در این راستا سازمان اتوبوسرانی تهران به منظور ارتقاء حمل و نقل عمومی پایتخت و کمک به معلولین، همکاری ویژه ای با شرکت زامیاد در خصوص تعویض اتوبوس های فرسوده سطح تهران و در اختیارگیری ون های مخصوص معلولین داشته است که امیدوار به تداوم آن هستیم.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران در ادامه یادآور شد: هم اکنون 3500 دستگاه اتوبوس فرسوده در سطح تهران مشغول خمات رسانی هستند، که امید است بخشی از نوسازی این ناوگان با سرمایه گذاری بخش خصوصی توسط شرکت هایی همچون زامیاد انجام شود.
سنندجی در بخش دیگری از سخنان خود به محصولات تولیدی شرکت زامیاد اشاره کرد و اظهار داشت: محصولات تجاری و پرکاربرد این شرکت در سگمنت های سبک و سنگین به دلیل تنوع در نوع کاربری توانسته علاوه بر ایجاد زمینه های شغلی فراوان به صورت مستقیم و غیر مستقیم، در توسعه حمل و نقل مسافری و جاده ای نیز کمک شایانی به سازمان ها و شرکت های خدمات رسان کند.
وی در خاتمه ابراز امیدواری کرد: با افزایش تولید محصولات ساخت داخل تحقق شعار ” تولید و اشتغال” را محقق ساخته و موجبات رفاه و آسایش مردم را در بخش حمل و نقل مسافری و عمومی افزایش دهیم.
گفتنی است، همکاری شرکت زامیاد با سازمان ها و شرکت های خدمات رسان به مانند سازمان اتوبوسرانی تهران موجب شده است تا این شرکت بتواند در تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت همچون پایانه های جوادیه، فیاض بخش، ابریشم و … نقش به سزایی ایفا کند.

همکاری سایپا دیزل و ولوو برای پوشش بازارهای منطقه

وزیر صنعت، معدن و تجارت در غرفه گروه خودروسازی سایپا

رشد 20.6 درصدی تولید گروه سایپا

تمایل به همکاری مشترک بین سایپا و ولوو تراکس

توسعه خدمات پس از فروش سایپا برای افزایش رضایت مشتریان

دومین قرارداد بین سایپا و هیوندای پاور تک کره جنوبی

اشتغال 3 هزار نفری در اولین فاز در ایران کاوه سایپا

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!