قائم مقام و ۲ معاون جدید گروه سایپا منصوب شدند

مديرعامل گروه خودروسازي سایپا در احكامي جداگانه قائم مقام و دو معاون جديد اين گروه را منصوب كرد.

مهندس محسن جهرودي در حكمي محمدرضا هنري كيا را به عنوان قائم مقام ارشد مديرعامل در گروه خودروسازي سايپا منصوب كرد.

وي بيش از 25 سال در صنعت خودروسازي كشور مشغول خدمت است و پيش از اين به عنوان مدير برنامه ريزي و منابع انساني شركت شتاب كار،قائم مقام مديرعامل در شركت ياتاقان بوش، مشاور مديرعامل در شركت هاي سازه گستر و ساپكو و قائم مقام مديرعامل شركت ريخته گري آلومينيوم ايران خودرو مشغول فعاليت بوده و از مديران باتجربه و خوشنام در صنعت خودروسازي كشور محسوب مي شود. وي داراي مدرك تحصيلي ليسانس مهندسي صنايع و فوق ليسانس مديريت اجرايي(MBA) است.

مديرعامل گروه خودروسازي سایپا همچنين در حكمي مهدي محمدرضايي را به عنوان معاون مالي و اقتصادي گروه منصوب كرد.

محمدرضايي نيز داراي مدرك تحصيلي دكتراي مهندسي مالي است و با 24 سال سابقه فعاليت در حوزه مالي و اقتصادي پيش از اين به عنوان معاون مالي و اقتصادي سايپاپرس، عضو هيات مديره شركت سرمايه گذاري سايپا، عضو موظف هيات مديره و قائم مقام مالي و اقتصادي شركت ريخته گري آلومينيوم ايران خودرو و همچنين عضو هيات مديره در شركت هاي گسترش انفورماتيك ايران، شركت تجهيزات و ابزارآلات سايپا و شركت شهر صنعتي كاوه و مدير حسابرسي و امور مجامع سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران مشغول فعاليت بوده است. محمدرضايي از اساتيد صاحب نظر در مباحث مالي و اقتصادي است و تأليفات متعددي در حوزه حسابداري ماليات و ارزش افزوده دارد.

گفتني است مجتبي نظري نيز به عنوان معاون ارتباطات و امور مشتريان گروه خودروسازي سایپا منصوب شد.

نظري پيش از اين مدير ارتباطات سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران، مشاور مديرعامل و مدير ارتباطات گروه خودروسازي سايپا و مدير ارتباطات شركت ايساكو بوده است.
ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!