تحویل کانکس های اهدایی گروه سایپا به مردم زلزله زده غرب کشور

نخستین محموله از کانکس های اهدایی نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا به مردم زلزله زده روستاهای اطراف سرپل ذهاب اهدا و تقدیم مردم این مناطق شد که به شرح ذیل اعلام می شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو، به نقل از سایپا نیوز؛ نمایندگی های سایپا در راستای مسوولیت های اجتماعی خود نسبت به تهیه و توزیع ۲۰ دستگاه کانکس بین مردم روستاهای زلزله زده اقدام کردند.

در این راستا با هماهنگی نیروهای امدادی حاضر در منطقه در روز میلاد پیامبر اسلام (ص) و امام صادق (ع) اولین کانکس در روستاى ازگله به یک خانم باردار با یک فرزند و یک خانم بدون سرپرست تحویل داده شد.

این کانکس ها در روستاهای نقطه صفر مرزی ، ازگله ، کوئیک و مناطقی از سرپل ذهاب بین خانواده ها توزیع شد که رضایت آنها از توجه گروه سایپا به زلزله زدگان را در پی داشت.

محمدرضا ورزنده، رئیس کانون انجمن صنفی نمایندگی‌های سایپا درباره این اقدام داوطلبانه انجمن های صنفی گفت: مردم ما همیشه پشتیبان و یاور یکدیگر بوده و هستند و ما وظیفه خود می دانیم که به یاری هموطنان خود بشتابیم. به همین منظور در یک اقدام داوطلبانه تعدادی از انجمن ها برای ساخت کانکس اعلام آمادگی کردند و در نخستین مرحله، تعداد ۲۰ دستگاه کانکس تهیه و در روز میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع) به مردم مناطق حادثه دیده در نقطه صفر مرزی تحویل داده شد.

وی ادامه داد: روند کمک رسانی نمایندگی های گروه سایپا به این  تعداد ختم نمی شود و همچنان ادامه خواهد داشت و 20 دستگاه دیگر نیز به زودی توزیع می‌شود.

انتصاب های هوشمندانه جهرودی مدیر عامل سایپا

تخفیف ویژه سایپا برای مالکان برلیانس سری H در طرح پاییزی

مدیر جدید روابط عمومی گروه سایپا تعیین شد

ثبت نام اینترنتی سایپا عادلانه و مورد تایید سازمان بازرسی کل کشور

نامه مدیرعامل سایپا به مدیرعامل ایران خودرو

سایپا صادرکننده نمونه در دو بخش خودرو و قطعات یدکی

محصولات خانواده X100 سایپا ٢ ستاره مي شوند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!