حمایت سایپا از قطعه سازانی که به دنبال افزایش کیفیت هستند

سایپا بدنبال همکاری و حمایت از قطعه سازان همکار با این گروه خودروسازی است اما این حمایت ها درصورتی شکل می گیرد که توسعه فعالیت ها و افزایش کیفیت در دستور کار این شرکت ها و قطعه سازان قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو، به نقل از سایپانیوز، محمدرضا هنری کیا اظهار داشت: از نظر ما شرکت های همکار در زنجیره تامین جزئی از گروه خودروسازی سایپا هستند لذا با همفکری با آنها مشکلات پیش روی این بخش را مورد بررسی قرار خواهیم داد و به شرطی که توجه به توسعه فعالیت ها و افزایش کیفیت در دستور کار این شرکت ها قرار گیرد تمامی تلاش خود برای رفع موانع پیش رو را به کار خواهیم گرفت.
قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: نگاه دولت در صنعت داخلی توانمندی این بخش مهم و تاثیر گذار است و این نگاه استراتژیک نیاز به توجه ، مراقبت و همچنین برنامه عملی دارد، لذا بنگاه های اقتصادی باید بتوانند در اجرای این امر برنامه ریزی مدون برای توسعه فعالیت های خود داشته باشند.
وی با اشاره به هجوم قطعات بی کیفیت و قاچاق به بازار خودرو کشور تاکید کرد: این پدیده باعث شده است که سهم قطعه سازان داخلی و شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش و در نهایت اشتغال این بخش به نفع شرکت های چینی تغییر یابد و باید این موضوع را مورد بررسی بیشتر قرار داد.
هنری کیا سرمایه گذاری در صنعت قطعه سازی با افزایش تولیدات داخلی را به لحاظ اقتصادی با صرفه توصیف و تاکید کرد: این صنعت نیاز به سرمایه گذاری های جدید و همکاری بین المللی دارد و یکی از مهم ترین چشم انداز های گروه خودروسازی سایپا در حوزه قطعه سازی حرکت به سوی انتقال تکنولوژی نوین به شرکت های همکار در زنجیره تامین قطعه و هماهنگ شدن با صنعت جهانی است.
قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به این که قطعه سازان داخلی باید بتوانند با یکدیگر همکاری کنند و به سمت ادغام پیش بروند خاطرنشان کرد: فضای فعالیت خودروسازی باید به سمت توسعه و نوآوری پیش برود و نباید با غفلت از صدها قطعه سازی که کسب و کار و عمر و سرمایه شان را در تولید گذاشته اند براحتی عبور کنیم و سایپا آمادگی دارد که با هدایت و رهبری در زمینه ادغام قطعه سازان کوچک و کمک به انتخاب تکنولوژی، آنها را به سمت ورود به زنجیره جهانی تولید قطعات سوق دهد.

تحویل کانکس های اهدایی گروه سایپا به مردم زلزله زده غرب کشور

انتصاب های هوشمندانه جهرودی مدیر عامل سایپا

مدیر جدید روابط عمومی گروه سایپا تعیین شد

ثبت نام اینترنتی سایپا عادلانه و مورد تایید سازمان بازرسی کل کشور

نامه مدیرعامل سایپا به مدیرعامل ایران خودرو

سایپا صادرکننده نمونه در دو بخش خودرو و قطعات یدکی

محصولات خانواده X100 سایپا ٢ ستاره مي شوند

حمایت مجلس از نگاه مثبت مدیریت جدید سایپا به حوزه تولید و کیفیت

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!