نمایش کوییک نمایشگاه کرمان / حرکت در مسیر تولید ملی

عضو شورای شهر کرمان در بازدید از نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات وابسته کرمان و درغرفه سایپا، گفت: چند خودروی باکیفیت، جذاب و تحسین برانگیز من جمله کوییک از گروه سایپا در این نمایشگاه عرضه شده که یکی از آنها خودروی کوییک است که به شرح ذیل اعلام می شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو :

دکتر سید محمدرضا معین زاده میرحسینی با بیان مطلب فوق اظهار کرد: شرکت سایپا شرایط ویژه ای را برای فروش این نمایشگاه در نظر گرفته است که مردم استان کرمان با دیدن محصولات متنوع در غرفه سایپا، استقبال شان از این خودروها خوب است.

وی گفت: سایپا با معرفی خودروهای خود در این نمایشگاه یک حرکت رو به جلو و پرشتابی را شروع کرده است و به نظر می رسد این شتاب در کیفیت خودروها تاثیرگذار باشد که در این صورت باید گفت؛ کلید رقابت با خودروسازهای دیگر در هشتمین نمایشگاه خودرو کرمان به صدا درآمده است.

میرحسینی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه یک شناخت و آشنایی جدید به بازدیدکنندگان می دهد و اگر نمایشگاه های خودرو هرچه گسترده تر برگزار شوند، قطعا در انتخاب مردم نیز تاثیرگذار خواهند بود.

گزارش خودرو

وی گفت: به نظر می آید تولیدکنندگان و نمایندگان خودرو با حداکثر توان در این نمایشگاه حضور پیدا کرده اند و اگر بتوانیم در موضوع کیفیت، با خودروهای خارجی رقابت کنیم قطعا مردم ما به سمت خرید خودروهای خارجی نخواهند رفت.

عضو شورای شهر کرمان افزود: مونتاژکاری خودرو در داخل کشور بد نیست ولی اگر تکنولوژی و آپشن های خودروهای روز دنیا به خودروهای داخلی باکیفیت اضافه شوند، مطمئنا خودروهای داخلی می توانند به راحتی با خودروهای خارجی رقابت کنند.

میرحسینی خاطرنشان کرد: خودروسازی ما توان رشد و توسعه را دارد و این صنعت در پایداری اشتغال، تولید و اقتصاد مقاومتی نقش مهمی را ایفا می کند.

وی در پایان گفت: رقابت یک اصل مهم و جدانشدنی در تجارت است و امیدواریم که سایپا در این مسیر پیشتاز باشد و با ارائه محصولات ایمن و باکیفیت، انتظار مردم را از نظر قیمت نیز برآورده کند.

کوییک خودرویی خوب و با کیفیت

دربی سنتی! / مقایسه دانگ‌ فنگ H30 کراس و سایپا کوییک

حضور نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در روستای کوییک

لحظه شماری برای عرضه کوییک در بازار

کوییک ، عضو جدید خانواده ایکس 200

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!