عرضه خودروهای تجاری ولوو با مدل 1397

طبق رسمی همیشگی، همزمان با فرا رسیدن ماه های پایانی سال، عرضه خودروهای جدید با مدل سال بعد آغاز می شود. در همین راستا، پلیس راهور ناجا مجوز شماره گذاری و صدور سند مالکیت خودروهای تجاری ولوو با مدل 1397 را برای شرکت سایپادیزل صادر کرد. سایپا دیزل سبد کاملی از محصولات تجاری ولوو را در بازار عرضه می کند و جالب است بدانید کامیون های تجاری ولوو، با کفیت ترین کامیون ها تجاری در بازار خودرو کشور به شمار می روند.

بر اساس این گزارش، با توجه به رعایت تمامی تدابیر ابلاغی پلیس راهور ناجا توسط شرکت سایپادیزل، این مجموعه صنعتی به عنوان اولین خودروساز تجاری کشور، موفق به اخذ مجوز شماره گذاری و صدور سند مالکیت خودرو با مدل 1397 برای گروه محصولات ولوو شد که از دی ماه به مشتریان تحویل خواهد گردید

شرکت سایپادیزل در راستای پاسخ به نیاز مشتریان و کسب رضایت ایشان، پس از انجام تمامی دستورالعمل های پلیس، اقدام به درخواست صدور مجوز شماره گذاری و نیز سند مالکیت محصولات تحویلی به مشتریان در پایان سال با مدل 1397 کرد که در این راستا، با توجه به رعایت تمامی موارد ابلاغ شده از سوی پلیس راهور ناجا به ویژه ساماندهی فاکتور فروش قطعات اصلی، موفق به دریافت این مجوز برای کلیه محصولات ولوو شد.

بر این اساس، طرح یاد شده شامل خریداران محصولات رده کشنده نظیر: ولوو FH500، ولوو FH460 و ولوو FM460 بوده و خریداران کامیون های باری ولوو FM460 و کمپرسی ولوو MX460 خواهد شد. همچنین در نمایشگاه خودرو تهران 96، سایپا دیزل از جدیدترین مدل کامیون کشنده FH16 به عنوان قوی ترین کامیون کشنده کشور رونمایی کرد. به زودی این کامیون منحصر به فرد نیز در بازار عرضه خواهد شد.

گفتنی است، طبق اعلام سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، محصولات گروه ولوو تولیدی شرکت سایپادیزل با کسب 4 ستاره کیفی، عنوان باکیفیت ترین خودروهای تجاری کشور را یدک می کشند.

انتصاب هاي جديد در سایپا / مديرعامل سايپا ديزل و مگاموتور تغيير كرد

نمایشگاه خودرو تهران (آذر 96)-شماره 46/ غول مرحله آخر ولوو در غرفه سايپا ديزل

نمایشگاه خودرو تهران (آذر 96)-شماره 19/ قویترین کامیون کشنده ایران به شهر آفتاب می آید

همکاری سایپا دیزل و ولوو برای پوشش بازارهای منطقه

بالاترین سطح همکاری میان سایپادیزل و ولوو

گزارش نمایشگاه خودرو تبریز (۱۳)/ سایپا دیزل و تنوع محصول در رده‌های مختلف قیمتی

گزارش نمایشگاه خودرو تبریز (2)/ ولوو FM در مسیر تبریز

گزارش نمایشگاه خودرو مشهد (8) / سایپا دیزل

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!