فروش محصولات کارمانیا (ویژه نمایشگاه خودرو اصفهان)

فروش محصولات کارمانیا ویژه نمایشگاه خودرو اصفهان توسط این گروه خودروسازی طبق جداول زیر و در بهمن ماه سال جاری اعلام می شود.

تا 150 هزار کیلومتر آسوده برانید
نظر به کیفیت بالا و مثال زدنی محصولات شرکت BYD ساخت کارخانه خودروسازی کارمانیا، به منظور ایجاد امنیت ، آرامش و افزایش رضایتمندی مشتریان وفادار شرکت کارمانیا از دریافت خدمات مستمر، بهینه و طولانی مدت ، از نمایشگاه خودروی اصفهان مورخ 3بهمن ماه 1396 به بعد طول دوره گارانتی خودروی BYD S6 تحویلی، به 5 سال یا 150 هزار کیلومتر کارکرد افزایش می یابد.

گارانتی 5 ساله محصولات کارمانیا

گارانتی 5 ساله محصولات کارمانیا

طرح مشارکت در تولید S7 و F3 (ویژه نمایشگاه خودرو اصفهان) :

شرح مشارکت در تولید S7 و F3 (ویژه نمایشگاه خودرو اصفهان)

طرح مشارکت در تولید S7 و F3 (ویژه نمایشگاه خودرو اصفهان)

فروش نقدی و اقساطی BYD S6 (ویژه نمایشگاه خودرو اصفهان) :

فروش نقدی و اقساطی BYD S6 (ویژه نمایشگاه خودرو اصفهان)

فروش نقدی و اقساطی BYD S6 (ویژه نمایشگاه خودرو اصفهان)

امکانات BYD S6 :

کابین S6 با رنگ‌بندی انتخابی سفید، مشکی، قهوه‌ای یا نقره‌ای تزئین‌شده و در نگاه اول کیفیت بالاتری نسبت به سایر رقبای هم‌وطن‌اش دارد. پوشش چرم طبیعی صندلی‌ها و فرمان کیفیت قابل‌قبولی دارند و ارگونومی کابین نسبت به خودرویی در این رنج قیمت مناسب است. داخل کابین نیز شباهت با RX در طراحی قسمت‌هایی مثل داشبورد، صندلی‌ها، صندوق بار و محل قرارگیری اهرم تعویض دنده خودنمایی می‌کنند. صندلی راننده در 8 جهت به‌صورت برقی تنظیم می‌شود و برای استفاده از فضای بیش‌تر صندوق بار می‌توانید صندلی عقب را بخوابانید. یک نمایش‌گر ۷ اینچی لمسی نیز در مرکز کنسول جلو تعبیه شده و می‌توانید بدون کلید وارد کابین شوید و پیشرانه را توسط استارت دکمه‌ای روشن کنید. به‌دلیل ابعاد بزرگ بدنه خودرو، دوربین دنده‌عقب، دوربین آینه سمت راست، 2 سنسور جلو و 4 سنسور عقب به دید بهتر راننده کمک می‌کنند. ۶ عدد ایربگ در 10 نقطه داخل کابین ایمنی سرنشینان را تامین می‌کنند و S6 توانسته ۵ ستاره ایمنی موسسه C.NCAP چین را به خود اختصاص بدهد. سیستم صوتی 6S  نیز به ۹ اسپیکر مجهز شده و علاوه بر سامانه تهویه مطبوع اتوماتیک دوکاناله، دارای سیستم GPS منطبق بر نقشه ایران است.

اتوبوس های تمام برقی BYD در کشور ژاپن

نمایشگاه خودرو تهران (آذر 96)- شماره 32/ BYD S7 تركيبي رقابتي از قابليت هاي فني و امكانات به روز

حرکات نمایشی با BYD S6 + فیلم

فروش نقدی و اقساطی هایما S7 توربو با مدل 97 (بهمن 96)

فروش ویژه چری تیگو 7 با مدل 97 و تحویل 30 روزه

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!