نمایشگاه خودرو اصفهان (۷) / رونمایی از کانورتیبل جذاب ب ام و در اصفهان

پرشیا خودرو به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش ب ام و در ایران، در راستای گسترش تنوع سبد محصولات خود، در نمایشگاه‌های مختلف خودرویی سورپرایززهایی برای علاقه مندان ب ام و دارد. چهاردهمین نمایشگاه خودرو اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نبود و در این رویداد مهم خودرویی، پرشیا خودرو از محصول جدیدش یعنی ب ام و سری ۲ کانورتیبل رونمایی کرد.

به گزارش خبرنگار جوان خودرو:

انواع محصولات جدید ب ام و از جمله سری ۵ جدید، سری یک جدید، سری ۳ جدید و X3 در غرفه پرشیا خودرو نظر علاقه مندان را به خود جلب می‌کردند. اما بدون شک گل سر سبد این غرفه سری ۲ کانورتیبل بود که برای نخستین بار به صورت رسمی توسط پرشیا خودرو در ایران عرضه می‌شود.

پرشیا خودرو

ب ام و سری ۲ کانورتیبل پیش از این در تعداد محدودی در ایران عرضه شده بود. اما در حال حاضر پرشیا خودرو این کانورتیبل جذاب را در سبد محصولات خود قرار داده و برای آن قیمت پایه ۴۲۹ میلیون تومانی در نظر گرفته است. قیمت این خودرو برای نسخه‌های کامل به پیش از ۵۰۰ میلیون تومان می‌رسد.

گزارش خودرو

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

سری ۲ جدید در ۲ نسخه ۲۲۰ و ۲۳۰ در بازار ایران عرضه می‌شود. ۲۳۰ به عنوان قوی‌ترین و کامل‌ترین نسخه این کانورتیبل جذاب از یک پیشرانه ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۵۰ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتن متر بهره می‌برد. این پیشرانه توانمند با یک گیرباکس ۸ سرعته پیشرفته جفت می‌شود و کلکسیون جذابیت‌هایش با یک سقف تاشو برقی تکمیل می‌شود.

ب ام و ۲۲۰ نیز به عنوان نسخه پایه سری ۲ نیز از یک پیشرانه ۲ لیتری توربو بهره می‌برد که می‌تواند ۱۸۴ اسب بخار قدرت و ۲۹۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند. سقف برزنتی سری ۲ ظرف ۲۰ ثانیه باز و بسته می‌شود. همچنین در فیس لیفت ۲۰۱۸ ، سری ۲ جدید دستخوش تغییراتی جزیی در گرافیک چراغ های جلو و عقب و سپر جلو و عقب شده و این مدل نیز به زودی در بازار ایران عرضه می‌شود.

 

نمایشگاه خودرو اصفهان (6) / مدیران خودرو هفتمین سالگرد ورود ایکس 33 به بازار ایران را در اصفهان جشن می گیرد

نمایشگاه خودرو اصفهان (5) / مانور کرمانی ها در اصفهان

نمایشگاه خودرو اصفهان (4) / آرین موتور با میتسوبیشی به اصفهان می آید

نمایشگاه خودرو اصفهان (3) / اولین حضور بی وای دی S7 در اصفهان

نمایشگاه خودرو اصفهان (2) / محصول جدید لوکسژن در راه اصفهان

نمایشگاه خودرو اصفهان (1) / دورهمی خودرویی ها در نصف جهان

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!