پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

رنو کپچر نارنجی

آغاز تحویل رنو کپچر ایران خودرو (مرداد 94)

آغاز تحویل رنو کپچر های فروخته شده توسط ایران خودرو با امکان تحویل حضوری به گزارش ایکوپرس فروش این محصول جدید به صورت نقدی و پیش فروش صورت گرفته بود که تحویل 150 دستگاه خودرو فروخته شده در طرح فروش فوری در زمان مقرر آغاز شده است. خودروهای کپچر از چهارشنبه گذشته تحویل نمایندگی های […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

آغاز تحویل رنو کپچر های فروخته شده توسط ایران خودرو با امکان تحویل حضوری

به گزارش ایکوپرس فروش این محصول جدید به صورت نقدی و پیش فروش صورت گرفته بود که تحویل 150 دستگاه خودرو فروخته شده در طرح فروش فوری در زمان مقرر آغاز شده است.

خودروهای کپچر از چهارشنبه گذشته تحویل نمایندگی های فروش شده و آموزش های تخصصی لازم نیز به آنان ارایه شده است. همچنین امکان تحویل حضوری خودروی کپچر به مشتریان نیز مهیاست.

موتور رنو کپچر مجهز به توربوشارژر و مصرف آن 5.5 لیتر در 100 کیلومتر است. این موتور علاوه بر 120 اسب توان، 190 نيوتن متر گشتاور در دور دو هزار تولید می كند و به یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک با کلاچ دوبل EDC مجهز است. کاهش مصرف روزانه سوخت در اين خودرو با استفاده از مود Eco² و سیستم اطلاع رسانی سفارشی آن ممكن مي شود.

اين محصول به صورت دنده اتوماتيك و در رنگ هاي سفيد، قهوه اي، نارنجي و آبي فيروزه اي عرضه مي شود كه سقف خودرو با اين رنگ ها مشكي است. اين خودرو در رنگ هاي سفيد عاجي و مشكي با سقف نارنجي و قهوه اي، نارنجي، آبي فيروزه اي و مشكي با سقف سفيد نيز عرضه شده است

حضور رنو در ایران قوی تر از قبل

مدیر عامل ایران خودرو: بنز به صورت تمام قد وارد ایران می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی