پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آتش سوزی ساختمان وزارت نیرو

اعمال محدودیت های ترافیکی در اطراف ساختمان وزارت نیرو

ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو واقع در محدوده خیابان ولیعصر از روز گذشته (دوشنبه) دچار حریق شده و با توجه به حجم آتش سوزی احتمال ریزش این ساختمان می رود. در همین راستا، پلیس راهور در محل حادثه مستقر شده و از روز گذشته ممنوعیت تردد در کوچه شهامتی که ساختمان وزارت نیرو در آن […]

میلاد میرعابدینی
سه شنبه - ۱۷ بهمن ۱۳۹۶

ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو واقع در محدوده خیابان ولیعصر از روز گذشته (دوشنبه) دچار حریق شده و با توجه به حجم آتش سوزی احتمال ریزش این ساختمان می رود. در همین راستا، پلیس راهور در محل حادثه مستقر شده و از روز گذشته ممنوعیت تردد در کوچه شهامتی که ساختمان وزارت نیرو در آن قرار دارد برای تمام خودروها به غیر از خودروهای امدادی برقرار شده است.

داوری، مدیرعامل سازمان آتش نشانی در حاشیه بازدید شهردار تهران از حریق ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو با بیان این که از روز گذشته (دوشنبه) این حریق آغاز شده است، گفت :حریق از طبقه منفی چهارم این ساختمان آغاز شده است و به دلیل فشردگی و عدم دسترسی به کانون حریق با چالش در اطفای حریق مواجه بودیم.

وی با اشاره به این که از روز گذشته کارکنان این ساختمان تخلیه شده اند، خاطرنشان کرد:همچنین با توجه به مشکلاتی که در خصوص حریق ساختمان هایی با سازه فلزی ممکن بود رخ دهد، ساختمان های اطراف را نیز تخلیه کردیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی در ادامه صحبت های خود با بیان این که دانشجویان خوابگاه دانشچویی مجاور و ضلعی از هتل مجاور این ساختمان تخلیه شده اند، بیان کرد:تلاش برای اطفای حریق ادامه دارد.

وی افزود:در طبقه منفی چهار اسناد و مدارک قرار داشت و این ساختمان 51 سال دارد.

جانشین پلیس راهور پایتخت در رابطه با این حادثه گفت: مأموران پلیس راهور در کوچه شهامتی که ساختمان وزارت نیرو در آن مستقر است، حضور فعال داشته و ممنوعیت تردد را برای تمام خودروها به غیر از خودروهای آتش‌نشانی و امدادرسان اعمال می‌کنند.

به نقل از فارس ، سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهور پایتخت  در خصوص آخرین وضعیت تردد در محدوده ساختمان وزارت نیرو در خیابان ولی‌عصر (عج) که در  حال آتش‌سوزی است، گفت: از روز گذشته در کوچه‌ شهامتی که این ساختمان در آن قرار دارد محدودیت تردد برقرار شده است.

جانشین پلیس راهور پایتخت با اعلام این مطلب که مأموران پلیس راهور در اطراف این ساختمان حضور کامل دارند،‌ تصریح کرد: مأموران پلیس راهور از ورود و خروج خودروهای شخصی و همچنین موتورسواران جلوگیری کرده و این کوچه به طور کامل در اختیار خودروهای آتش‌نشانی و دستگاه‌های امدادی است.

نشت بنزین و آتش سوزی در خیابان شریعتی تهران + عکس

یک دستگاه پورشه پانامرا که در تهران آتش گرفت +عکس

آتش سوزی در انبار شرکت کروز

چگونه خودروی دچار آتش سوزی را نجات دهیم؟

 

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی