پیش فروش رنو ساندرو دستی و اتوماتیک (ویژه دهه فجر)

پیش فروش رنو ساندرو دستی و اتوماتیک توسط گروه خودروسازی سایپا ویژه دهه فجر و در بهمن ماه سال جاری اعلام می شود.

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات شرکت سایپا میرساند، شرایط جدید پیش فروش اینترنتی خودروی ساندرو با گیبیرکس دستی و اتوماتیک ویژه دهه مبارک فجر از ساعت 17 روز سه شنبه مورخ 96/11/17 تا زمان تکیل ظرفیت به شرح جدول ذیل قابل اجرا می‌باشد.

پیش فروش رنو ساندرو دستی و اتوماتیک (ویژه دهه فجر) :

خودرو تیپ پیش پرداخت زمان تحویل سود مشارکت
ساندرو
9lxhn6krpyby1hto9g5.jpeg
دستی JHQ 20/000/000 مهر 97 15%
اتوماتیک 25/000/000

رنو ساندرو :

رنو ساندرو محصول جدید پارس‌خودرو در کلاس هاچ‌بک‌های جمع و جور اقتصادی طبقه بندی می‌شود و در 2 نسخه منوآل و اتوماتیک به تولید می‌رسد. ساندرو را در ابتدای ورودش به بازار، به عنوان رقیبی برای پژو ۲۰۶ تیپ در نظر می‌گرفتند، اما قیمت بالاتر از ۲۰۶ باعث شد تا این دو در عمل در یک سبد خرید برای خریداران با بودجه ۴۰ میلیونی قرار نگیرند. طراحی ظاهری ساندرو از خطوط منظم اروپایی تشکیل شده و ظاهری متناسب و پویا دارد. پایین درهای جانبی هم ضربه‌گیرهایی نصب شده که در برخوردهای جانبی از درها حفاظت می‌کنند. در نسخه منوآل ضربه گیر درها و پوشش قاب آینه های جانبی بر خلاف نسخه اتوماتیک به رنگ مشکی هستند. طراحی ظاهری ساندرو که وام دار ظاهر تندر۹۰ است، همچون ۲۰۷ جوان پسند نیست. اما طراحی آن جدیدتر و مدرن‌تر از ۲۰۷ که سال‌ها پیش طراحی شده ارزیابی می‌شود.

ساندرو به عنوان هاچ بکی متوسط در بازار ایران شناخته می‌شود که با تکیه بر کیفیت مناسب و استهاک پایین‌اش توانسته طرفداران فراوانی به دست بیاورد. همچنین جالب است بدانید رنو ساندرو تنها خودرو تولید داخل زیر ۱۰۰ میلیون تومان است که موفق به کسب ۴ ستاره کیفیت از موسسه بازرسی کیفیت و استاندارد شده.

فروش برلیانس، پارس تندر و ساندرو پارس خودرو (ویژه دهه فجر)

استقبال کم نظیر از رنو ساندرو استپ وی

پیش فروش و فروش نقدی پارس تندر و ساندرو با مدل 97 (دی 96)

دور سوم پیش فروش رنو ساندرو استپ وی (آذر 96)

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!