صدر نشین بازار نیسان / ایکس تریل پرفروش ترین SUV نیسان

ایکس تریل رتبه نخست فروش خودروهاي SUV و كراس اور در سبد محصولات نيسان در بازارهاي بين المللي را به خود اختصاص داده است.

به نقل از کمپانی نیسان در یوکوهاما-ژاپن، سهم بازار این شرکت از فروش خودروهای کراس اور و SUV نیسان در جهان بیش از 12درصد در سال 2017 افزایش داشته و به بیش از 2 میلیون دستگاه در این سال رسیده است.

به نقل از نیسان، مدل های کراس اور و SUV این شرکت که سهم عظیمی در افزایش فروش ایفا نموده اند، مدلهای نیسان کیکس، ایکس تریل (روگ)، قشقایی، پاترول و اینفینیتی QX30 می باشند. فروش این مدل ها در سال گذشته حدود 230000 دستگاه افزایش یافته است.

نیسان کیکس تنها در اولین سال فروش خود در مکزیک، امریکای لاتین و چین موفق به فروش 109000 دستگاه شده است. این مدل نیسان، در امریکا و کانادا بزودی عرضه می گردد و انتظار می رود به روند فروش این خودرو شتاب بیشتری بخشیده شود.

دانیل شیلاچی، معاون ارشد اجرایی نیسان، اظهار داشت: ما فروش کراس اور و SUV را نزدیک به 230000 دستگاه در سال گذشته افزایش دادیم و انتظار می رود در سال 2018 این فروش با عرضه نیسان کیکس در امریکا و کانادا، اینفینیتی QX50  در جهان و آغاز فروش داتسون کراس در اندونزی شتاب چند برابری بگیرد.

نیسان ایکس تریل (روگ) و نیسان قشقایی، 1.38 میلیون دستگاه در سال 2017 فروش داشته اند و با افزایش 10درصدی نسبت به سال گذشته، پرچمدار رتبه نخست حجم فروش خودروهای نیسان شدند.

فروش قدرتمند نیسان پاترول در ایالات متحده و خاورمیانه 79درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته و 80000 دستگاه سهم فروش محصولات نیسان را شامل می گردد. این خودرو کماکان یکی از پرطرفدارترین مدل های نیسان در جهان می باشد.

فروش کراس اورهای لوکس اینفینیتی به نسبت سال گذشته 9درصد افزایش داشته و فروش 145125 دستگاه خودرو در سال 2017 را به خود اختصاص داده است.

مجموعاً، بر اساس آمار، فروش مدل های کراس اور و SUV نیسان در جهان، رشد 94درصدی در امریکای لاتین و 16درصدی در امریکای شمالی و چین را بهمراه داشته است.

محصولات نیسان در بازار ایران نيز به لطف خدمات وسيستم فروش متفاوت شركت جهان نوين آريا به عنوان نماينده رسمي نيسان در ايران،‌ موفق شد تا در مدت زمان كوتاهي از معرفي به بازار كارنامه خوبي كسب كند. شركت جهان نوين آريا در حال حاضر محصولات جوک و ایکس-تریل را با شرایط فروش متنوع و آپشن های مختلف در قالب پکیج های فروش نوروزی و تحویل فوری 5 روزه با پلاک ارائه می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت جهان نوین آریا مراجعه فرمایید.

آرايش غليظ به سبك نیسان

نیسان ایکس تریل 2018 به ایران می آید + قیمت و زمان آغاز فروش

کارنامه درخشان نیسان ایکس تریل در میزان رضایت مشتریان

رونویسی نیسان ایکس تریل از ایکس موشن!

عودت مابه‌التفاوت قیمت خودروهای جهان نوین آریا در صورت کاهش تعرفه ها

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!