فراخوان 230 هزار میتسوبیشی در استرالیا

شرکت میتسوبیشی ژاپن و نماینده آن در کشوراسترالیا فراخوانی برای بیش از 230 هزار دستگاه از محصولات مختلف این شرکت را صادر کرده است تا ایرادهای متفاوت و مختلف این خودروها از جمله میتسوبیشی اوتلندر، ASX و لنسر را برطرف کند.

در وحله اول بیش از 70 هزار دستگاه ASX و اوتلندر که از دو مشکل مشابه رنج می برند در این فراخوان قرار گرفته اند.

مشکل اول در نگه دارنده یا همان کلیپر ترمز پارک است که آب می تواند وارد این سیستم شود. در نتیجه شفت ترمز دچار زنگ زدگی می شود و ممکن است اتومبیل در حین پارک خود به خود حرکت کند.

میتسوبیشی اوتلندر جدید

در حالت دوم تنها برخی از مدل ها ممکن است که تنظیم کننده ترمز پارک کارکرد خوبی نداشته باشد و ریسک خطر را افزایش دهد. دارندگان این مدل ها باید کد VIN خودرو را با شرکت سازنده چک کنند.

میتسوبیشی لنسر

بخش دیگر این فراخوان به فریم بیرونی سانروف شیشه ای در مدل میتسوبیشی لنسر مرتبط می شود. به گفته شرکت ممکن است رزین به کار رفته در این بخش چسب استفاده شده را تضعیف کند و به طور بالقوه باعث جا به جا شدن شیشه سقف در حین رانندگی و جدا شدن آن شود.

گزارش خودرو

بخش دیگر فراخوان که بزرگ ترین بخش آن با بیش از 105 هزار دستگاه است مربوط به خودروهای میتسوبیشی لنسر و میتسوبیشی اوتلندر می شود. در حالت رانندگی پرفشار ممکن است به دلیل مشکل در تسمه خودرو بخشی از تسمه از جای خود خارج شود که در این حالت چراغ چک موتور اخطار می دهد و مقاومت فرمان به کلی از بین خواهد رفت. باتری به کلی شارژ خالی می کند و موتور خودرو به سرعت به دمای بیش از حد مجاز خواهد رسید.

میتسوبیشی ASX فیس لیفت 2016

مورد آخر نیز مربوط به مدل میتسوبیشی ASX می شود که بین کاپوت خودرو وشیشه جلویی احتمال ورود آب می رود که ممکن است در کارکرد شیشه پاک کن خللی ایجاد کند.

منبع : دیجیاتو

فراخوان تویوتا و لکسوس برای احتمال آتش سوزی

فراخوان گسترده برای خودرو پژو 3008 محصول آینده ایکاپ

فراخوان 1.26 میلیون خودرو آئودی به دلیل احتمال آتش سوزی

فراخوان 1.2 میلیونی نیسان در بازار ژاپن

طرح فراخوان خودروهای کرولا مدل 2006 تا 2009

تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!