چند شركت امداد خودرو متخلف بسته مي شوند

مدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از لغو پروانه ۱۰ شرکت متخلف امداد خودرو در استان تهران خبر داد و به مردم توصیه کرد برای گرفتن امداد با ۱۴۱ تماس بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از پایگاه خبری تصویر روز :

 جواد هدایتی در گفتگو با صداوسیما گفت: در حال حاضر ۶۳ شرکت امداد خودرو از ادارات راه و ترابری سراسر کشور مجوز فعالیت دارند و این تعداد در استان تهران پس از لغو پروانه ۱۰ شرکت متخلف هم اکنون به ۵ شرکت مجاز خلاصه می شود.

وی افزود: همچنان یکی از مشکلات اصلی سازمان راهداری فعالیت امدادخودروهای متفرقه و غیر مجاز در جاده های کشور است که متاسفانه برخورد شایسته ای تا بحال در جهت ساماندهی آن ها صورت نگرفته است.

مدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، پلیس راه را به عنوان ضابط قضایی مسئول کنترل ، نظارت و توقیف امداد خودروهای فاقد مجوز دانست و اظهار داشت: در جلساتی با مسئولان قضایی هم خواستار استفاده از این ظرفیت در جهت ساماندهی این صنف شده ایم.

هدایتی با اشاره به امکان نظارت بر امدادخودروهای مجاز در سامانه ۱۴۱ راهداری تاکید کرد: خوروهای امدادی شرکت های مجاز مجهز به سیستم ردیاب هستند و از طریق سامانه ۱۴۱ رصد می شوند و در صورت مراجعه یا تماس مردم با ۱۴۱ امکان هدایت امدادگر به متقاضیان و همچنین پیگیری شکایات احتمالی وجود دارد.

وی در پایان در خصوص کلاهبرداری برخی شرکت ها با فروش کارت های اشتراک امداد قلابی نیز گفت:تماس هایی که تحت عناوین اجباری بودن خرید اشتراک امداد با مردم صورت می پذیرد فریب و دروغ است و هیچ قانونی در کشور برای الزام رانندگان به خرید این کارت های اشتراک وجود ندارد.

امداد خودرو های متفرقه جاروبرقی تعمیر کنند بهتر است!

چگونه امداد خودرو متفرقه را از اصل تشخیص دهیم؟

تحول طرح امداد و نجات نوروزی در سال 97

افتتاح اولین پایگاه امدادی ایران خودرو

راه اندازی سامانه های جدید درخواست امداد خودرو سایپا

امداد خودرو میتسوبیشی در سراسر کشور همراه شما

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!