پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سمند تاکسی

نوسازی ناوگان تاکسی رانی نیجریه با محصولات ایران خودرو

كشور نیجریه با سفارش 310 دستگاه خودروي سمند و پژو 405 براي سال آينده ناوگان تاكسي راني خود را با محصولات گروه صنعتی ایران خودرو نوسازي مي كند. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از ایکوپرس : به گزارش ایکوپرس، حسن گلچوبیان،  مدیر صادرات منطقه خاورمیانه و آفریقا گروه صنعتی ایران خودرو با […]

امیر
سه شنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۶

كشور نیجریه با سفارش 310 دستگاه خودروي سمند و پژو 405 براي سال آينده ناوگان تاكسي راني خود را با محصولات گروه صنعتی ایران خودرو نوسازي مي كند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از ایکوپرس :

به گزارش ایکوپرس، حسن گلچوبیان،  مدیر صادرات منطقه خاورمیانه و آفریقا گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این مطلب افزود: از آنجا که نیجریه از نظر اقتصادی در حال توسعه است، گروه صنعتی ایران خودرو می تواند با صادرات سبد محصولات خود به این  کشور سهم خوبي از اين بازار را كسب كند.

وی با اشاره به این که بازار نیجریه یکی از مهم ترین بازارهای غرب آفریقاست، اظهار داشت: با توجه به استقبال چشمگیر مردم این کشور از محصولات ایران خودرو، تلاش می کنیم از فرصت های موجود با افزایش سهم بازار خود در این کشور بهره مند شویم.

گلچوبیان ضمن تاکید بر عزم ایران خودرو برای تثبیت حضور خود در بازارهای منطقه آفریقا افزود: در سال 96 با شناسایی مشکلات و موانع پیش رو درزمینه صادرات محصولات خود به بازارهای آفریقا  توانستیم تا حدودی به اهداف صادراتی خود دست یابیم و قطعا این مسیر برای سال آینده نیز هموار شده است.

وی با اشاره به اخذ قراردادی با ناوگان هوایی و حمل و نقل شهری کشور سنگال مبنی بر صدور خودروی  سمند و دنا به این بازار گفت: بازار آفریقا خصوصا کشورهای شمال آفریقا بستر بسیار مناسبی را برای ورود گروه صنعتی ایران خودرو به بازارهای جهانی مهیا می کند.

مدیرصادرات منطقه خاورمیانه و آفریقا ایران خودرو با بيان اين موضوع که از طريق توسعه همکاري ها با سنگال قصد داريم از بازار کشورهاي همجوار مانند ساحل عاج و گامبیا نيز استفاده کنيم، اظهار داشت: مردم کشورهاي همجوار سنگال ارتباط خوبي با اين کشور دارند و اطمينان داريم پس از اين که بتوانيم همکاري خود با سنگال را به حد قابل قبولي برسانيم، صادراتی نيز به اين کشورها خواهيم داشت.

وی از صادرات ایران خودرو به تونس در آینده نزدیک خبر داد و افزود: با توجه به شرايطي که بر گفت وگوها و مذاکرات حاکم است پيش بيني مي کنيم تا يکي دو ماه آينده اولين محصولات صادراتي ايران خودرو راهي کشور تونس شود.

ایران خودرو با چهار محصول در نمایشگاه خودرو ارمنستان

عرضه محصولات جدید ایران خودرو در بازار کشور عراق

صادرات 10 هزار دستگاه خودرو در سال 97 توسط ایران خودرو

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی