پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کارت سوخت

کارت سوخت حذف نخواهد شد.

رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت: “برنامه‌ای برای حذف کارت سوخت در کشور وجود ندارد، کارت سوخت بر اساس یک کار زیربنایی در کشور طراحی و اجرا شده است و برهمین اساس کارت سوخت حذف نخواهد شد” علیرضا فیض بخش در مورد ضرورت استفاده از کارت سوخت با توجه به تک نرخی شدن […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت: “برنامه‌ای برای حذف کارت سوخت در کشور وجود ندارد، کارت سوخت بر اساس یک کار زیربنایی در کشور طراحی و اجرا شده است و برهمین اساس کارت سوخت حذف نخواهد شد”

  علیرضا فیض بخش در مورد ضرورت استفاده از کارت سوخت با توجه به تک نرخی شدن بنزین و حذف سهمیه‌ها، افزود: ممکن است در حال حاضر دلیلی برای استفاده از کارت‌های سوخت وجود نداشته باشد. اما قطعا در آینده برای استفاده از کارت سوخت برنامه هایی در نظر گرفته خواهد شد. یکی از موارد می تواند کم کردن کارت جایگاه ها باشد که در نتیجه مردم مجبور هستند از کارت‌های سوخت خودشان استفاده کنند.

  وی تاکید کرد: طراحی و اجرای کارت‌های سوخت در کشور با توجه به زیرساختی که فراهم شده و هزینه‌ای که برای این کار صرف شده است قابل توجه بوده، بر همین اساس وزارت نفت هم شدیدا برای استفاده از آن تاکید دارد.

  وی ادامه داد: اطلاع ندارم در دولت در جهت استفاده از کارت‌های سوخت برنامه‌ای پیش بینی شده است یا خیر؟ اما بی تردید استفاده از کارت‌های سوخت ادامه خواهد داشت.

  برچسب‌ها : کارت سوخت

  دیدگاه خود را بنویسید

  کیوسک مطبوعاتی