پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

متروی_تهران

مقدمات ساخت متروی دولت آباد فراهم شد

شهردار منطقه ۲۰ از آزادسازی ۶ هکتار املاک مورد نیاز برای متروی دولت آباد در این منطقه جنوبی خبرداد.  منصور کتانباف با بیان این خبر گفت: عملیات اجرایی خط 6 مترو تهران از دولت آباد به سمت کن در منطقه 5 شهر تهران در حال اجراست و مقدمات اولیه ساخت و احداث ایستگاه متروی دولت […]

سهیل زنگنه
سه شنبه - ۱۳ مرداد ۱۳۹۴

شهردار منطقه ۲۰ از آزادسازی ۶ هکتار املاک مورد نیاز برای متروی دولت آباد در این منطقه جنوبی خبرداد.

   منصور کتانباف با بیان این خبر گفت: عملیات اجرایی خط 6 مترو تهران از دولت آباد به سمت کن در منطقه 5 شهر تهران در حال اجراست و مقدمات اولیه ساخت و احداث ایستگاه متروی دولت آباد در دستور کار متروی تهران قرار دارد.

  کتانباف با اشاره به اینکه با احتساب مترو جوانمرد قصاب و شهرری، متروی دولت آباد سومین ایستگاه مترو در منطقه 20 است، افزود: توافق های لازم برای تملک 60 هزار مترمربع از املاک مورد نیاز برای ایستگاه مترو دولت آباد واقع در انتهای بلوار قدس انجام و تحویل شرکت های سازنده شده است.

  وی به وسعت منطقه 20 و لزوم توسعه ایستگاه ها و خطوط مترو اشاره کرد و ادامه داد: اتصال خط 6 متروی تهران به ضلع جنوب حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) نیز از پروژه های آتی مدیریت شهری است که در مرحله مطالعاتی قرار دارد.

  شهردار منطقه 20 با اشاره به اینکه خط 6 مترو از مناطق 2، 5، 6، 7، 12، 14 و 15 عبور می کند، گفت: سهولت دسترسی شهروندان به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و کاهش بار ترافیکی شبکه معابر درون شهری از دیگر اهداف طرح های توسعه خطوط مترو در این منطقه جنوبی است.

  تغییر نام ایستگاه مترو آزادی

  افتتاح ایستگاه مترو عبدل آباد

  برچسب‌ها : مترو

  دیدگاه خود را بنویسید

  کیوسک مطبوعاتی