پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Dailmer-Idem_شرکت تولید موتورهای دیزلی ایران_حضور مدیران دایملر در ایدم_

بازدید مدیران دایملر از شرکت ایدم تبریز

مدیران ارشد گروه دایملر آلمان به منظور افزایش مجدد همکاری‌های فنی و توسعه بازار محصولات این شرکت در ایران از شرکت تولید موتورهای دیزلی ایران (ایدم) در تبریز بازدید کردند و با مدیران ارشد این شرکت به دیدار و گفت‌وگو پرداختند. در این بازدید که مدیران ارشد دایملر در منطقه خاورمیانه و بخش قوای محرکه […]

سهیل زنگنه
چهارشنبه - ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

مدیران ارشد گروه دایملر آلمان به منظور افزایش مجدد همکاری‌های فنی و توسعه بازار محصولات این شرکت در ایران از شرکت تولید موتورهای دیزلی ایران (ایدم) در تبریز بازدید کردند و با مدیران ارشد این شرکت به دیدار و گفت‌وگو پرداختند.

  در این بازدید که مدیران ارشد دایملر در منطقه خاورمیانه و بخش قوای محرکه دایملر حاضر بودند، گفت‌وگوهایی مبنی بر افزایش مجدد همکاری‌ها در خصوص تولید جدیدترین نسل موتورهای دیزلی جهان از جمله موتورهای OM 924، OM 926، OM 457 و ارتقا استاندارد آلایندگی موتورهای تولیدی تا استاندارد یورو 5 و یورو 6 صورت گرفت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت ایران خودرو دیزل، در نشست مشترک صورت گرفته همچنین با توجه به امکانات و تجربه و دانش فنی موجود در شرکت ایدم، مذاکرات لازم در رابطه با انتقال دانش فنی جدید و به‌روز و افزایش همکاری‌های متقابل در راستای توسعه بازار و صادرات قطعات تولیدی در کشور به بازار منطقه و شرکت مرسدس بنز صورت گرفت.
  مهندس یکه‌زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو چندی پیش در گفتگو با خبرنگاران از برنامه خرید 30 درصد سهام شرکت ایدم توسط دایملر و تولید موتورهای روز جهانی در شرکت ایدم خبر داده بود.
  شرکت ایدم از شرکت‌های تابعه گروه صنعتی ایران خودرو دیزل و طراح و تولیدکننده انواع موتورهای دیزلی در ایران و تامین‌کننده اصلی قطعات مورد نیاز ایران خودرو دیزل در این خصوص است. این شرکت با در اختیار داشتن پرسنل مجرب خود در طراحی و نمونه‌سازی قطعات موتور، طراحی مراحل مختلف فرایندهای تولید و مونتاژ و تست موتورهای دیزلی، سهم اصلی تامین قطعات بازار کشور در این خصوص را بر عهده دارد.

  دیدار و گفت‌وگو مدیران دایملر با محور خودرو

  مدیر عامل ایران خودرو: بنز به صورت تمام قد وارد ایران می شود

  دیدگاه خود را بنویسید

  کیوسک مطبوعاتی