حق السهم اسقاط خودروهای پلاک اروند حذف می شود

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مساله خودروهای پلاک اروند ، گفت: با پیگیری‌های انجام گرفته قرار شد بحث پرداخت حق السهم اسقاط این خودروها حذف شود و ترخیص خودروهای پلاک اروند مانند گذشته انجام بگیرد.

همایون یوسفی در خصوص پیگیری مشکلات به وجود آمده در بحث خودروهای پلاک اروندی، اظهار کرد: از صبر و حوصله مردم خوزستان در این زمینه نهایت تشکر را دارم. نمایندگان استان از لحظه اول پیگیر مساله بودند و تا آخرین لحظه نیز پیگیری خواهیم کرد تا موضوع به نتیجه موردنظر برسد.

وی افزود: در آخرین پیگیری که انجام گرفت، با وزارت اقتصاد و دارایی صحبت‌هایی مطرح و قرار شد در هفته آینده موضوع تضامین و بیمه این خودروها از طریق این وزارتخانه و گمرک کشور حل شود تا پس از آن بتوان سایر موضوعات را پیگیری کرد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در خصوص موضوع پرداخت حق السهم اسقاط ماشین‌ها، تصریح کرد: این موضوع را از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت و با هماهنگی دفتر معاون اول رییس جمهور پیگیری کردیم و قرار شد این موضوع به روال سابق بازگردد و بحث پرداخت حق السهم اسقاط ماشین‌ها حذف شود و ترخیص خودروها مانند گذشته انجام بگیرد.

گزارش خودرو

یوسفی ادامه داد: از طریق وزارت اقتصاد دارایی، گمرک کشور، وزارت صنعت، معدن و تجارت و دفتر معاون اول رییس جمهور پیگیر مساله خودروهای پلاک اروند هستیم و امیدواریم به زودی این مشکل حل شود و جهت تسریع در حل مشکل اقدامات لازم انجام بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان استان در تلاش هستند تا مشکلات به وجود آمده در این خصوص را حل کنند و به محض حل مشکل مساله را به گوش مردم خوزستان خواهند رساند.

منبع: ایسنا

تردد خودروهای عراقی بدون اخذ روادید در منطقه آزاد اروند

آغاز خروج خودروهای منطقه آزاد کیش با پلاک موقت

تغییر پلاک خودروهای منطقه آزاد

اعلام محدوده تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد

ممنوعیت ورود خودروهای پلاک منطقه آزاد به داخل کشور

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!