گران قیمت ترین پارکینگ خودرو جهان در هنگ کنگ!

هنگ کنگ با ملک های گران قیمت اش معروف است و یکی از بالاترین نرخ های املاک در جهان را دارد. اما جالب است بدانید به تازگی رکورد اجاره گران قیمت ترین پارکینگ خودرو در هنگ کنگ به ثبت رسیده است!

هفته گذشته یک محل پارک خودرو در منطقه کولون هنگ کنگ برای مدت یک ماه 10 هزار دلار هنگ کنگ (1274 دلار آمریکا) اجاره داده شد، که بالاترین رقم ثبت شده برای اجاره یک واحد پارکینگ در جهان به شمار می رود و می‌توان به آن عنوان گران قیمت ترین پارکینگ خودرو جهان را داد.

گران قیمت ترین پارکینگ خودرو جهان در پارکینگ مجتمع مسکونی لوکس اولتیما در منطقه مسکونی هو مین تین هنگ کنگ قرار دارد. اجاره محل پارک خودرو در هنگ کنگ گرانتر از اجاره یک اپارتمان کوچک در این شهر است. مجتمع مسکونی اولیما دارای 527 واحد مسکونی است، در حالی که تنها 370 محل پارک خودرو در آن تعبیه شده است.

هنگ کنگ، دومین شهر ثروتمند جهان، همچنان رکورد بالاترین هزینه زندگی در جهان را در اختیار دارد. سال گذشته، 2 واحد مسکونی در یکی از محلات شهر هنگ کنگ به قیمت 149 میلیون دلار به فروش رسید. یک مشتری دیگر نیز یک آپارتمان 4 579 فوتی را به قیمت 76.8 میلیون دلار خریداری کرد. همچنین یک آپارتمان 4242 فوت مربعی در هنگ کنگ به قیمت 71.7 میلیون دلار فروخته شده است.

دلیل اصلی گرانی مسکن در هنگ کنگ آن است که تنها یک دهم از مساحت آن برای احداث مسکن در نظر گرفته شده است.

گزارش خودرو

 

منبع: تسنیم

 

غوغا در حراجی/ 10 خودروی گران قیمت Barrett-Jackson

گران ترین شاسی بلند جهان از سرزمین اژدها می آید

سقف پرداخت خسارت در تصادف با خودروهای گران قیمت چقدر است؟

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!