افزایش 16 درصدی تولید محصولات سایپاآذین در سال 96

مديرعامل شركت سایپاآذین با بيان اينكه مأموریت اين شركت در طراحی و تولید انواع مجموعه صندلی-های خودرو است، گفت: سايپاآذين با سهم نزدیک به 70 درصدی تأمین مجموعه صندلی خودرو گروه X100 و X200، سراتو ، برلیانس، H200، H300 و کراس، نیسان، چانگان و آریو در گروه خودروسازی سایپا، نقش مهم و پررنگي به عنوان تأمین کننده اصلی در گروه سايپا ایفا می كند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از سایپانیوز :

محسن چرومي افزود: اين شركت در سال 96 با تولید 453 هزار دستگاه صندلی خودروهای گروه سايپا و تحقق 84 درصد از برنامه MPS سایپا آذین توانست به نسبت سال 95 رشد 16 درصدی را تجربه كند و این میزان تولید، سهم حدود 70 درصد از کل محصولات سواری و تجاری سبک تولیدی گروه خودروسازی سایپا را شامل می شود.
شركت سايپا آذين هم راستا با توسعه و افزایش خودروهاي گروه سايپا، طراحی و تولید مجموعه های صندلی های برلیانس در پنج مدل با عمق 100 درصد داخلی سازی، مجموعه صندلی کويیک در دو نوع معمولی و برقی به عنوان نخستين صندلی برقی در محصولات تولیدی گروه سایپا با عمق 100 درصد داخلی سازی، مجموعه صندلی آریو با عمق 100 درصد داخلی سازی، مجموعه صندلی چانگان با40 درصد عمق داخلی سازی و ادامه مراحل طراحی و ساخت صندلی SP100در دستور كار دارد.
چرومي تصريح كرد: سایپاآذین در سال 96 موفق به افزایش110 درصدی تیراژ تولید مجموعه ریل و مکانیزم به عنوان یکی از مجموعه های مهم و اصلی صندلی های برلیانس، X200، X100 و آریو شد و هدف گذاری توليد آن در سال 97 در مرحله اول تا تیراژ هزار دستگاه و در مرحله دوم افزایش تیراژ تا 2 هزار دستگاه است.
وي افزود: درعرصه پیاده سازی و توسعه سیستم های مدیریتی، ارتقاي كيفيت باهدف مديريت بهره وري توليد، استقرار و اجرای سیستم مدیریت کارخانه به صورت سیستماتیک و یک پارچه با سایر سیستم های سازمان اجرا شده است.
چرومي گفت: سایپاآذین درسال 96 با اجرای پروژه های غیرمحصولی، قدم محکمی در راستای اجرای اهداف گروه سايپا برداشته و با انجام پروژه های پیاده سازی سیستم کانبان و تغییرات اساسی درسفارش گذاری شبکه تأمین کنندگان با هدف تسریع در فرآیندهای سفارش گذاری، تأمین و دریافت محموله قطعات، پروژه توسعه ساختار محصول و پروژه ارتقا، اين شركت به يكي از تأمین کنندگان رده اول در گروه سايپا تبديل شده است.
مديرعامل سايپاآذين خاطر نشان كرد: با اجرای پروژه های مذکور، بهبود و تحولات اساسی در فرایندهای عملیاتی و پشتیبانی سازمان در عرصه های برنامه ریزی، تأمین و زنجیره تأمین محقق شده و در سال 97 نیز تکمیل و تعمیق اين پروژه ها ادامه خواهد یافت.
ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!