تجاوز از سرعت غیرمجاز پرچمدار تخلفات رانندگی/ افزایش 33 درصدی برخورد با تخلفات حادثه ساز

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا از افزایش ۳۳ درصدی برخورد با تخلفات حادثه‌ ساز درون شهری در فروردین امسال خبرداد. وی همچنین اضافه کرد، تجاوز از سرعت غیرمجاز در معابر درون شهری و برون شهری با اختلاف 3 برابری از سایر تخلفات بیشتر است.

سرهنگ کرمی اسد با بیان این مطلب افزود: بر اساس آمارها برخورد با تخلفات حادثه‌ساز مشمول نمره منفی در معابر درونشهری در فروردین ماه سال جاری بیش از 33 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است که بیشترین برخوردها متعلق به استان‌های اصفهان، کردستان، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی و تهران بوده است.

وی به آمار برخورد با تخلفات حادثه‌ساز جاده‌ای اشاره کرد و گفت: در فروردین  امسال برخورد با این تخلفات در معابر برونشهری حدود 9 درصد افزایش داشته است که بیشترین برخورد توسط پلیس‌راه‌های استان‌های آذربایجان شرقی، غرب استان تهران، خراسان رضوی، سمنان و البرز بوده است.

رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا گفت: بیشترین تخلفات درونشهری، تجاوز از سرعت مجاز، عدم استفاده از کمربند ایمنی، ورود غیرمجاز به طرح ترافیک، توقف در محل ممنوع  و تجاوز به گذرگاه عابر پیاده بوده است. همچنین بیشترین تخلفات برونشهری، تجاوز از سرعت مجاز، عدم استفاده از کمربند ایمنی، نقص سیستم روشنایی، سبقت غیرمجاز و تجاوز به چپ از محور راه بوده است.

وی خاطرنشان کرد: اختلاف تخلف تجاوز از سرعت غیرمجاز در هر دو حوزه درون و برونشهری با تخلف دوم بیش از 3 برابر است.

منبع: مهر

کاهش یک ساعته زمان طرح ترافیک و زوج و فرد در ماه رمضان

مراحل استعلام خلافی خودرو به صورت اینترنتی

کاهش 25 درصدی تصادفات منجر به فوت در نوروز 97

افزایش 14 درصدی تردد در نوروز 97/ نیمی از کشته شدگان تصادفات 21 تا 50 سال سن دارند

تعداد خودروهای تهران ۸ برابر طرفیت معابر/ نیاز به ظرفیت های مردمی در کنترل ترافیک

ممنوعیت رانندگی تا 3 ماه برای رانندگان با 30 نمره منفی

بخشودگی دیرکرد جریمه های رانندگی 96 در صورت پرداخت تا پایان آذر 97

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!