رشد 45 درصدی عرضه محصولات سایپا

عرضه محصولات توليدي گروه خودروسازي سایپا در دو ماه نخست سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل، 54 درصد افزايش يافت.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از سایپانیوز :

گروه خودروسازي سايپا در ماه‌هاي فروردين و ارديبهشت سال جاري 86 هزار و 32 دستگاه خودرو به بازار عرضه كرده كه اين ميزان نسبت به مدت مشابه پارسال كه تعداد 55 هزار و 807 دستگاه بوده، رشدي 54 درصدي را نشان مي‌دهد و حاكي از ارتقاي جايگاه توليد و عرضه محصول در گروه خودروسازي سايپا است.
در ميان محصولات توليدي گروه خودروسازي سايپا نيز خودرو تيبا با ميزان عرضه 30 هزار و 849 دستگاه در دو ماهه نخست امسال، رشدي 183 درصدي را نسبت به سال گذشته نشان مي‌دهد كه اين گروه توانسته بود در دو ماهه نخست سال 96، تعداد 10 هزار و 889 دستگاه از اين خودرو را به بازار عرضه كند.

رشد چشمگير عرضه محصولات گروه خودروسازي سايپا در دو ماهه نخست سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل، بيانگر راهبرد دقيق اين گروه در هدايت سرمايه‌ها و درآمد اين مجموعه به سمت توليد محصول و شتاب‌بخشي به چرخه توليد خودرو در اين گروه است.

گروه خودروسازي سايپا رشد ميزان عرضه محصولات خود در بازار را مرهون برنامه‌ريزي صحيح در زمينه اجراي روش‌هاي متنوع بازاريابي و فروش با تكيه بر خواست و رضايت مشتريان است.

اين گروه در چند ماه اخير تيراژ توليد محصولات پرطرفدار خود در بازار را افزايش داد و علاوه بر آن، با اجراي روش‌هاي نوين در فروش خودرو نظير جاري‌سازي روش‌هاي پيش‌فروش و فروش اعتباري، توانست مشتريان گوناگون را با توانمندي‌هاي مختلف اقتصادي در بازار جذب كند.

توزيع اين خودروها از طريق شبكه نمايندگي‌هاي فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازي سايپا در سراسر كشور صورت گرفته است.

رشد عرضه خودروهاي توليدي گروه سايپا به بازار در حالي است كه چندي پيش خبري در رسانه‌ها درخصوص احتكار خودرو توسط خودروسازان منتشر شد كه بنابر آمار عرضه خودرو در دو ماه گذشته و همچنين اظهارنظر كارشناسان اين صنعت و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، صحت نداشت.

افزایش تولید و کیفیت محوری رموز موفقیت گروه خودروسازی سایپا

برنامه ریزی سایپادیزل برای تولید 10 هزار خودرو تجاری در سال 97

روند تولید مناسب در گروه خودروسازی سایپا

سبد محصولات سایپا کامل می شود

گروه خودروسازی سایپا بزرگترین تولیدکننده خودرو در فروردین ماه شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!