آغاز طرح امدادی 110 کرمان موتور

کرمان موتور از طرح امدادی 110 خود با توجه به پیش بینی افزایش تردد در جاده های کشور و خدمت رسانی به مشتریان خود را آغاز کرد.

با توجه به پیش بینی افزایش ترددهای جاده ای در ایام پیش رو، واحد امداد شرکت کرمان موتور در نظر دارد طرح امدادی 110 را به محوریت امدادرسانی در تمامی جاده‌ها ، راه‌های مواصلاتی، اماکن زیارتی و مسیرهای منتهی به حرم امام رضا (ع) ، حرم امام خمینی (ره) ، جمکران ، مرز عراق و در استان های البرز، تهران ، خراسان رضوی ، قم ، گیلان ، کرمان ، مازندران ، قزوین ، کرمانشاه ، ایلام ، فارس و اصفهان از روز یکشنبه مورخ 13/03/1397 الی روز جمعه مورخ 18/03/1397 برگزار نماید.

جناب آقای مهندس محمودی معاونت خدمات امدادی شرکت کرمان موتور ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی هم میهنان محترم در ماه مبارک رمضان و تاکید بر شعار “هر امدادخواه می‌تواند امدادگر خود باشد” ، ابراز امیدواری نمودند با اقدامات انجام شده در خصوص تقویت کادر کارشناسی مرکز تماس و رویکرد ارائه مشاوره و راهنمایی های فنی به امداد خواهان محترم و برنامه‌ریزی در خصوص آموزش‌های تخصصی به امدادگران ، علاوه بر کاهش مدت زمان فرآیند امدادرسانی ، کیفیت ارائه خدمات نیز ارتقا یابد.

همچنین، مرکز تماس واحد امداد به صورت 24 ساعته و در تمامی ایام هفته آماده پاسخگویی به تماس‌های امدادخواهان محترم می باشد. در حال حاضر تنها راه ارتباطی با مشتریان محترم شماره تلفن گویای 42724-021 می‌باشد که برنامه‌ریزی‌های لازم در خصوص راه اندازی اپلیکیشن امداد در راستای سهولت ارتباط با کارشناسان مرکز تماس انجام گردیده است.

باتوجه به افزایش محصولات این شرکت و نیاز به گسترش ناوگان امدادی و در راستای افزایش رضایت مشتریان ، معاونت خدمات امدادی از توسعه شبکه امدادی شرکت کرمان موتور در محصولات لیفان و جک و راه اندازی شبکه امدادی ویژه محصولات هیوندای به صورت مجزا طی چند فاز در تهران و کلان شهر‌های ایران در آینده نزدیک خبر دادند. همچنین طرح سرویس در محل ویژه محصولات هیوندای از دیگر برنامه های در دست اقدام این شرکت می باشد که درجهت رفاه حال مشتریان محترم اجرا خواهد گردید.

در پایان معاونت خدمات امدادی شرکت کرمان موتور اعلام نمود ،که واحد امداد در سفرهای ویژه تعطیلات پیش رو در کنار مشتریان محترم شرکت کرمان موتور خواهد بود تا با آرامش خیال ، سفر خوشی را برای ایشان رقم بزند.

کسب رضایت 100 درصدی امدادخواه توسط 29 امدادگر امداد خودرو

امداد خودرو ایران در زمان انتظار دریافت خدمات رکورد زد

مجهز شدن ناوگان امداد خودرو ایران به GPS

هشدار امدادخودروسایپا نسبت به حضور گسترده امدادخودروهای متفرقه

خدمات امداد سیار و جاده ای گروه خودروسازی کارمانیا

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!