برندگان قرعه کشی سفر به روسیه از شهر مسکو بازدید کردند

کمپین “هیجان جام جهانی با مدیران خودرو” در اواخر آذرماه سال گذشته تا فروردین ماه سال جاری در شرکت مدیران خودرو آغاز شد تا طی آن 9 نفر از خریداران خوش شانس خودرو 315 بر اساس قرعه کشی برای سفر به روسیه انتخاب شدند.

شرکت مدیران خودرو همواره سعی در افزایش رضایتمندی مشتریان خود داشته و در این راستا با طراحی و برنامه های خاص این خواسته خود را تا حد بسیاری عینیت بخشیده است. سال گذشته شرکت مدیران خودرو اقدام به برگزاری کمپین ” هیجان جام جهانی با مدیران خودرو” کرد که طی آن برخی از خریدران خودرو 315 برنده سفر به روسیه شدند تا یک سفر پرهیجان و منحصر بفرد را تجربه کنند.

این سفر با حضور برندگان این قرعه کشی از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) آغاز شد و تا تجربه لحظات بیاد ماندنی در مسکو ادامه یافت. حضور در جمع هواداران تیم های مختلف از کشور های دیگر و همچنین بازدید از مناطق دیدنی و معماری خاصه شهر مسکو از لحظات بیاد ماندنی این سفر بود. حضور در میدان سرخ، کلیسای جامع سنت باسیل و همچنین دیدن مناظری از کاخ کرمیلین، ساختمان فدران روسیه، کتابخانه ملی و … از دیگر مکان های دیدنی این سفر بود. در پایان به مناسب حضور تیم ایرنی و دیگر مدعوین شرکت چری از کشورهای برزیل، آرژاانتین و پرو ضیافت شامی به سبک روسیه در مجموعه کاخ سلطنتی پتروهوف مسکو برگزار شد.

تجربه حضور در روسیه می‌تواند یکی از جذابترین تجربه های سفر هر فرد باشد که این مهم برای برخی از خریداران محصولات مدیران خودرو محقق گردید.

شرایط فروش MVM X22 توسط مدیران خودرو اعلام شد

محصولات مدیران خودرو به موقع به دست مشتریان می رسند

فینال مسابقات فوتسال باشگاه مشتریان مدیران خودرو برگزار شد

مقام اول مسابقات بین المللی مهارت های فروش توسط مدیران خودرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!