روند صعودی سایپا دیزل در تولید و فروش (3 ماهه اول 97)

شرکت سایپا دیزل به تکیه بر هدف گذاری و برنامه ریزی مناسب توانست در 3 ماهه نخست سال جاری، میزان فروش و تولید محصولات خود را نسبت به مدت مشابه در سال قبل افزایش دهد.

شرکت سایپادیزل توانست با برنامه ريزي مناسب و هدف گذاري مشخص، ميزان توليد و فروش انواع محصولات تجاري را در سه ماهه سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزايش دهد.

این شرکت در طی 3 ماه اخير توانسته تیراژ تولید خود را به 1270 دستگاه انواع کامیون و کامیونت برساند که این میزان تولید در قیاس با مدت مشابه سال گذشته نشان از رشد 155 درصدي (2.6 برابري) دارد.

بر اين اساس، توليدات بهاري سایپا دیزل را تعداد 575 دستگاه ولوو، 503 دستگاه كاميونت فوتون و 192 دستگاه دانگ فنگ تشكيل مي دهند. در حالي كه اين مجموعه صنعتي در مدت مشابه سال قبل 348 دستگاه ولوو و 150 دستگاه فوتون را توليد و روانه بازار كرده بود.

اين گزارش حاكيست، سایپا دیزل به منظور تناسب عرضه، تقاضا و پاسخگويي به نياز مشتريان، در سه ماهه نخست سال جاري، تعداد 735 دستگاه از انواع محصولات خود را به مشتريان تحويل قطعي كرد كه اين ميزان فروش نسبت به مدت مشابه رشد 19 درصدي را نشان مي دهد. همچنين، حجم ريالي فروش محصولات سایپا دیزل نيز در دوره ياد شده، با رشد 71 درصدي همراه بوده است.

با توجه به رسالت شركت سايپاديزل در راستاي تأمين محصولات نوسازي ناوگان حمل و نقل جاده اي كشور، اين شركت در سه ماهه نخست سال97،‌ نسبت به صدور 158 فاكتور فروش محصول و نيز تحويل 150 دستگاه از خودروهاي تجاري به مشتريان طرح نوسازي اقدام كرده است.

گفتني است، ساير محصولات پيش فروش شده نيز بر مبنای برنامه تولید، طی ماه های آتی به تدریج تحویل مشتریان خواهد شد.

تحویل 250 خودروی تجاری سایپا ، گام اول نوسازی ناوگان

گسترش همکاری ولووتراکس و سایپادیزل

جاده سالاران/ نگاهی به کامیون کشنده های مطرح بازار ایران

محور اصلی هدف گذاری ولوو و سایپا دیزل، افزایش رضایتمندی

نمایشگاه خودرو تهران (آذر 96)-شماره 64/ سبد متنوع خودرو هاي تجاري سبك و سنگين ايران خودرو ديزل

نمایشگاه خودرو تهران (آذر 96)-شماره 46/ غول مرحله آخر ولوو در غرفه سايپا ديزل

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!